Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a (volt) barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a (volt) barátom, most pedig ezt csinálja. Vajon őszinte?

Figyelt kérdés
Megcsalt engem egyszer, lebukott, én pedig szakítottam vele. Próbálkozott, könyörgött, magyarázkodott, de nem tudott meghatni, úgyhogy egy idő után feladta olyan módon, hogy próbálta rám tenni az egésznek a terhét. Egy társkereső oldalon találta a másik "hölgyet", akivel félrement, utána vissza is regisztrált, 8 napig fen volt, de tegnap megkeresett, hogy nem tud elfelejteni, letörölte magát és próbáljuk meg újra, mert minden egyes nő megerősítette abban, hogy engem szeret és végig én voltam a fejében... Szerintetek ez őszinte lehet vagy inkább az áll a háttérben, hogy nem jöttek be ott a számításai és menne vissz a "biztosba"...? N27
2017. szept. 10. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Utóbbi.

Illetve lehet, hogy szeret, de hogy újra megcsalna, az biztos. Elég durva, hogy társkeresőzőtt melletted.

2017. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Megcsalt,ezek utàn ha eltudnàl mindent felejteni ha meg tudnàl bizni benne akkor hajrà.De ha ùgy èrzed hogy ez nem megy akkor hagyd semmi èrtelme.
2017. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha elég "szépfiú" akkor úgyis beveszed a dumáját.
2017. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
"hogy engem szeret és végig én voltam a fejében...hogy engem szeret és végig én voltam a fejében..." Oh igen. De a farkára mást füzött. Ha ez neked elég és jo?
2017. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Megégetheted másodjára is magad,rajtad múlik.

Nincsenek barátaid,barátnőid?

Terhet egy nőre?Nincs elég gondja szegénynek?:)


Van baj a srácnál.


F.

2017. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Minden amit írtál róla arra utal, hogy ő egy biztos pontnak néz az életébe.

Aki őszintén bánja a tetteit az az első csalás után nem játszmázik ( próbálja rád tenni a terhet) és nem kezd el mást keresni.


Szerintem baleknak néz.

2017. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
ha szeret akkor szeret. hiányzik a veled való intimitás
2017. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

"próbálta rám tenni az egésznek a terhét."

Ez az igazi szeretet :)


A hűség döntés kérdése. A másikat tisztelem és szeretem annyira hogy a fizikai vonzalom ellenére sem csalóm meg mással. Meg sem bánta, hanem ment tovább aztán rájött hogy nem akkora nagy csődör és most visszamenne hozzád, mert tudja hogy te meg szerelmes vagy. Tudod, ha ezt meglehet veled csinálni egyszer akkor meg lehet csinálni még egyszer is akár. Rajtad áll, hogy kinek mit engedsz meg, de ne csodálkozz ha utána nem fognak tisztelni. Arról nem is beszélve, hogy bizalom itt kiesett, az életbe nem fogja tudni többet bizonyítani 100%.san hogy nem kell tartanod attól hogy megteszi újra.

2017. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
87%
Szerintem kamuzik. Hagyd ott a fenébe és keress helyette mást! Ne légy bolond! Ne fogadd vissza! (ez a véleményem, de a döntés rajtad áll)
2017. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Cöcöcö,be ne kajáld mán ezt a marhaságot.
2017. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!