Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez vajon természetes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon természetes vagy csak én vagyok félnótás?

Figyelt kérdés

Valamiért, ha hallok egy nőről, hogy félrelépett, akkor sokkal vonzóbb lesz a szememben.

Na nem úgy, hogy összejöjjek vele, hanem csak az ágyban, mert egyébként annak már nem örülnék, ha engem is megcsalna.

Így viszont kb spontán merevedésem van.

Tehát még tavaly láttam egy olyat munkahelyen, hogy kollegina, akit egyébként csak látásból ismerek a sötétben beszélget egy fiatalabb sráccal.

Látszott, hogy van közöttük valami, aztán végül egy gyors csók el is csattant.

Már akkor merevedésem lett, de aztán jött a hab a tortán.

A nő elsétált a sarokig, majd megjött a férje és felvette.

Ki kellett vernem!:D

Másnak is van ilyen vagy nem?


2017. szept. 17. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy pszichológust amíg nem késő!
2017. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi xtra. egy kis perverzió. izgalmasabb tőle az élet:)
2017. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem csalni fog a csajod orrba-szájba. :*
2017. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
végül is ösztönös is lehet, hiszen azt jelzi evolúciós szempontból, hogy könnyen beleszórhatod a magjaidat, ezzel továbbvíve a génjeidet.
2017. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem például a férjem,féltékeny egy olyan kollégára akinek családja van!Nem mondom,hogy eddig nem vettem észre,hogy bókolgat,de mióta szinte napi téma a paromnál ,hogy beszélgettúnk e,egyre jobban tetszik!Szinte vonz!Máshogy nézek rá!A szingli kollégakra nem féltékeny,valamiert ebben a srácban (10 evvel fiatalabb) lát konkurenciát!
2017. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Attól mert fiatalabb kollega pitizik neked attól te nem leszel fiatalabb. :D

2017. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Mondtam,hogy fiatalabbnak erzem magam ettől??!Azt mondtam,hogy szinte attól vált számomra érdekessé a dolog hogy a párom annyit kihoz belőle!

2017. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

A kis élménybeszámolóból kiindulva...van is oka rá.

2017. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

A kérdésre volt egy válasz,hogy valaki lehet attól erdekes,mert a másiknak is az!Az #5ös leírja az ő történetét a kérdéssel kapcsolatban!Pont ez a lényeg,hogy mivel a párja szerint van oka féltékenynek lenni rá,ettől elhitte bejön a srácnak!Ettől vonzó lett számára,nem csak mint kolléga!A kerdésre volt válasz!

2017. szept. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!