Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti láttátok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti láttátok már a barátnőtöket smink nélkül és mennyire volt más?

Figyelt kérdés
Felismerhetetlen, látszott a különbség?

2017. szept. 6. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok, de hagy válaszoljak.

Az esetek 80%-ában smink nélkül járok, szóval már látott úgy a barátom elégszer. Sőt, még betegen is látott.

Nem tudom, milyen kapcsolat az, ahol egy férfi sosem látja smink nélkül a barátnőjét, de ha még csak 2-3 napos, akkor elnézhető.


Az meg városi legenda, hogy a smink sokat változtat. A sima és a sminkelt arcom között az a különbség, hogy az utóbbin van 2 fekete csík a szemhéjamon, meg picit sötétebb a szám, mint alapból, mert kirúzsozom. Persze, vannak azok a képek, amikor Betty a csúnya lányból igazi fotómodellt varázsolnak, de ők már profi sminkesek. A valóságban senki sem tolja ennyire túl a dolgot.


21/L

2017. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Én eléggé sminkelős vagyok (minimum fél óra minden reggel), de az első randira direkt csak egy minimális alapozó+szempillaspirállal mentem, mert azt akartam, hogy ne később derülön ki, ha nem tetszem neki.

Azóta két éve együtt vagyunk, ha nem megyünk valahova, otthon teljesen smink nélkül vagyok vele és amikor hazaérünk, fura szokásává vált, hogy nézze, ahogy lemosom a sminkem és mindig mondja, hogy szerinte nincs is erre szükségem :)

De ismerek olyan lányt, akit az exe az elmondása szerint sosem látott smink nélkül, reggel mindig korábban felkelt és kisminkelte magát, mire a srác fölkelt. Na, ez nekem nem menne.

2017. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Menj át a tinikategóriába...
2017. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Ez miért felnőtt kategória?
2017. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
3-4: miért kéne ennek "tini kategóriának" lennie? Egy felnőtt nőnek nem lehetnek félelmei? Vagy egy tapasutalatlan felnőtt férfit nem foglalkoztathatnak ilyen kérdések?
2017. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell a mű.
2017. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Várjunk... FELNŐTT KATEGÓRIA?

Szerinted a párkapcsolatban élő emberek el tudják magukat rejteni hónapokig,évekig? :D Hogy ne látták volna a barátnőjüket smink nélkül?! :D

Én szeretek sminkelnisminkeléssel is foglalkozom,és tudok is sminkelni,és ki is voltam sminkelve amikor először találkoztam a barátommal. De nem a felismerhetetlenségig. Az első randin csak szempillaspirált használtam,azok után meg csak egy kis alapozó a bőhibákra. Azóta már semmit ha ketten vagyunk,csak akkor sminkelek ha buliba megyünk.

Ő azt mondta ígyis-úgyis nagyon szép vagyok,ebből arra tudok következtetni hogy nem volt olyan nagy változás és meglepetés. Ez inkább csak kiegészítés ünnepi alkalmakra.

22/N

2017. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Első randin is úgy látott, sőt egy sminktelen kép alapján írt rám. Pedig néha használok spirált, színt az ajkaimra.
2017. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

láttam sok sminkkel, kevés sminkkel, smink nélkül. tetszik mindenhogy.

annyira nem volt más. tisztában voltam vele, hogy nem fekete szemhéjjal született, és nem piros ajkakkal.

2017. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

A barátomnak nagyon korrekt hozzáállása van a sminkhez. Tetszem neki ha ki vagyok festve, van amit külön ki is emel hogy nagyon vonzónak találja, például a piros rúzsomat.

De tetszem neki akkor is, ha nem vagyok kifestve. Este lefekvés előtt, reggel nem tudja nem látni, és néha egész nap nincs kedvem megcsinálni. Jobban imádom amikor nála vagyok, hogy ágyba hozza a reggelit nekem és azzal ébreszt, és rácsodálkozik hogy milyen gyönyörű vagyok (ő mondta, nem én), mint hogy kiosonjak mellőle sminkelni.

2017. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!