Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szolnal ha a parodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal ha a parodnak este fel kilenckor irkalna a kolleganoje?

Figyelt kérdés
Pl. A telefon kijelzon megjelent "most nem tudok neked erdelyi kalacsot hozni" aztan ugye eltunt, en nem nyitottam meg, de megdobbentem. Illetve ugyanez a holgy venne/hozna a parotoknak "erdelyi sort", amibol meg sem kinal. Illetve volt olyan is amikor szerintem ivott is a munkahelyerol jovet, mert kerte vezessek haza. Vagy ahhoz mit szolnatok, ha elszolna a parotok magat, hogy a ti sutitekkel eteti benn a kolleganoit?

2017. szept. 18. 19:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja azt el felejtettem irni,hogy kb egy eve tart ez es nem egyszeri alkalom ez a "figyelmesseg "...es beszel is rola,hol ugy hogy szarul dolgozik,hol a maganeletevel kapcsolatosan
2017. szept. 18. 19:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Húha!! Szerintem nem csal meg vele testileg, de azért ez nem normàlis! Úgy érzed megadsz neki mindent lelkileg? Ő ettől a nőtől óriási figyelmet kap. Barátság és valami több határàt súroljàk!
2017. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, elzavarnám ahhoz, aki kalácsot hoz neki, meg akit az én főztömmel etet.

Arra is van esély, hogy megcsal, vagy meg próbál csalni.

2017. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok! Ha csalna titkolózna! Inkàbb a nő próbálja felszedni
2017. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem az a furcsa,hogy elegedetlen a munkajaval , errol sokat beszel.De kirugni, meg nem akarja. Arrol is beszel,hogy a csaj keszul a ferjhez menesrol, mert ez a csaj valami jehova, akiknel kivalasztjak a part...(uramatyam) Ja es volt olyan is,hogy a ferjemet es annak szinten nos kollegajat hivta egy szombat esti jehova programra.Termesztesen a ferjem nem ment, de egyebkent is felhaborit,hogy szoloban hivta, nelkulem, illetve a masikat is a felesege nelkul invitalta.
2017. szept. 18. 20:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj a nőnek, hogy finom volt a sör meg a kalács de többet hozzon mert kettőtöknek kevés volt, és ajánld fel a sütid receptjét cserébe.
2017. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jehova ne félj...lehet be akarja a pasid szervezni...más tészta! A gond nalad/nálatok van! Miért tud egy nő ilyen hatást gyakorolni a párodra. Bàr a Jehovàk profik
2017. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20,07-es nagyon vicces, jot nevettem !!! Koszi :)))
2017. szept. 18. 20:14
 9/12 A kérdező kommentje:
hat de nem beszervezes, mert akkor a felesegeket is hivtak volna
2017. szept. 18. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Jehovàk fúrcsák kicsit...
2017. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!