Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A bűntudat szédszet nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bűntudat szédszet nem is tudok ez miatt szeretkezni vele! Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Itt elsőnek megszeretnélek kérni titeket, hogy ne írjátok, hogy egy rohæt gęci vagyok mert annak is érzem magam!


A barátnőmet megcsaltam két hete egy buliban ahol kissé... Eléggé szårrá ittam magam. Tudom, tudom az alkohol nem mentsét semmire, de nem tudtam semmit a világomról csak másnap jöttem rá, úgy, hogy mellettem feküdt egy ismeretlen csaj... A barátnőmet nagyon, nagyon szeretem és hatalmas bűntudatom van ez miatt. Próbáltam már ezt felhozni neki, de folyton megzavartak vagy csak betojtam és egészen mást találtam ki, és mást mondtam amit eredetileg szerettem volna.


A barátnőmmel öt éve vagyok együtt és nem szeretném, hogy ez miatt külön menjünk. Hogyan vezessem fel neki a témát anélkül, hogy (ennél is) jobban megbánthatnám? Nagyon érzékeny, már attól bekönnyesedett a szeme amikor elsőnek mondtam neki, hogy szeretem... (Igaz a kapcsolatunk elég szokatlan volt és nem mindennapi).


Együtt élünk már két éve és már a babát is szóbahoztuk, de így...


És ez alatt a két hét alatt konkrétan nem is tudtam vele együtt lenni úgy... Mindig hárítok és szerintem már sejthet valamit, hogy valami nem kóser velem.

25/F

24/L



2017. szept. 25. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
MONDD MEG NEKI. Aztán majd ő eldönti, hogyan tovább. Amúgy meg kamu a pia, ha annyit ittál, fel sem állt volna, tehát nagyon is magadnál voltál, annyira épp eléggé, hogy tudtad volna kontrollálni magad.
2017. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Minek mondanád el neki? Szedd össze a tökeidet és nyavalygás helyett éld tovább az életed. Amiről a barátnőd meg nem tud az nem fáj. Ha a csaj nem kavar be akkor kiderülni nem fog szóval csak rajtad áll vagy bukik, hogy mihez kezdesz a dologgal.
2017. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Az igazi kérdés az, hogy mi az oka, hogy piásan is, de odáig fajult a helyzet, hogy egy idegen volt melletted az ágyban. Nyilván ha minden teljesen renbe lenne, akkor piásan sem kerülnél ilyen helyzetbe, szóval tuti kicsit vágysz más csajokra is.
2017. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Ennek már annyi.... ha elmondod, összetörik benne a világ, hidd el, ha tudjátok is folytatni, soha nem lesz ugyanaz és szétmentek előbb-utóbb. Vagy. Nem mondod el neki, magadat emészted, de ha kiderül később, az még rosszabb lesz. Dönts, te mit szeretnél. Én elmondanám neki, és békén hagynám szegény lányt.

Ha annyira nem tudod magad tartani részegen, hogy mindenféle baromságot meg ne csinálj, akkor inkább ne is igyál. Tanulj belőle. Szerintem ha szeretnéd, nem csaltad volna meg. Tudom, hogy azt hiszed most, szereted, de ez nem így van. Akit valóban szeretünk, azzal se alkohol nélkül, se alkohollal nem baszunk ki így. :)

2017. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Mindenképpen elmondanám neki és elhiszem hogy nagyon szarul érzed magad.

Nem irigylem a helyzetedet.

2017. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ess túl rajta minél hamarabb. Első körben ki fog dobni, össze fog törni. De talán később helyrehozhatjátok. De azt is lehet, hogy nem mondod el a megcsalást, csak azt, hogy nem szereted már.
2017. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

El kéne mondanod őszintén.

Ennyit megérdemel. Ha ki is rúgna, akkor is megérdemli, hogy tudja. Aztán majd meglátjátok. Még nem biztos, hogy vége lenne, talán helyre tudnád hozni. A barátnődtől függ.

De egy hazug kapcsolat semmit se ér. Egy újrakezdett, helyrehozott sokkal többet.

2017. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

El kéne mondanod ő eldöntheti így hogyan tovább.

Ha veled marad ,fellélegezhetsz(?), ha pedig elhagy letöltöd megérdemelt büntetésed.


Ja és valóban az alkohol nem mentség semmire, valóban egy nagy genya vagy...

2017. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feküdnék le vele,ki tudja mit szedhettél össze.
2017. szept. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem mondanám el neki
2017. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!