Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a párom?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?!

Figyelt kérdés
Szinte mindennap szexelunk és mindig átlagos mennyiségű a spermaja.vasarnap reggel szexeltunk utoljára és hétfő éjjel oralisan kenyeztettem.maskor,ha kimarad 1-2 nap mindig nagyobbat-többet élvez. Most kb egy csepp jött ki belole. Furcsaltam is és azt mondta hogy azért,mert már egy órája kell pisilnie. Tenyleg lehetséges ?! Általában ha egy nap 2 x szexelunk akkor volt ennyi a mennyisége,mint most 2 nap után.

2017. szept. 26. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem nem..nem is bírná az ártatlan. Ne nagyon hagysz te ebből a pasiból másnak...csak így tovább:)
2017. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

bár lenne egyszer egy ilyen barátnőm :D

am hülyeség...

nem hiszem h megcsalt, szimplán csak kiverte a a budin.

volt hogy én is csináltam ilyet, ha épp nem volt szex. Aztán ah mégis lett, legalább tovább bírtam.

2017. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező,te beteg vagy! Nem való neked párkapcsolat... Ebben biztos lehetsz.
2017. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura következtetéseket tudsz levonni az anyag mennxiségéből...ráadásul ennyi szex mellett nem hinném, hogy mással is csinálni tudná...ne légy hiperféltékeny.
2017. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap volt hétfő. Tehát nem maradt ki egy nap sem, legfeljebb kicsit több, mint 24 óra, de nem két nap. Most vagy rosszul írtad le vagy elszámoltál valamit vagy nem tudom.

De mindegy is, lehet, hogy nem ivott tegnap eleget vagy kiverte. Ha megcsal, annak lesznek más jelei is, főleg ha ilyen alapos vagy, nem hiszem hogy elkerülné a figyelmedet.

2017. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 D. Brasco ***** válasza:
100%
Sok baromságot lehet olvasni ebben a kategóriában de ez a sperma mennnyiséggel kapcsolatba hozott megcsalás mindent visz........
2017. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te komolyan képes vagy vizsgálni, mennyit élvez a párod, aztán megcsalásra kombinálni?? Te tényleg elmebeteg vagy, remélem szerencsétlen srácnak megjön az esze és otthagy a búsba. Vagy még jobb, ha tényleg megcsal, az ilyen féltékeny baromállatok azt érdemlik meg a legjobban.
2017. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

igen, biztosan megcsal! 1000%


VAAAAGY...

esetleg kanos volt és kiverte, mert rájött a kangörcs.


melyik a reálisabb?

2017. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem maszturbal:) véleménye szerint barmikor talál valakit aki megoldja helyette:)
2017. szept. 26. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kiverte. :D Miért kell egyből megcsalásra gondolni?
2017. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!