Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A női megérzésem azt súgja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női megérzésem azt súgja, hogy a párom megcsal vagy másfele kezdett el kacsingatni. Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

Oké, erre nem hagyatkozom, mert tévedhetek de pár jelet nem tudok hová tenni.

Mostanság a párom érdekesen viselkedik, bár ezt akár a munkahelyi stresszre és a sok munkára is lehetne fogni én már nem tudom mihez kötni.

Napközben szinte nem is jelentkezik, mert hogy sok a dolga, hogy az ebédet is csak bekapja gyorsan és dolgozik tovább. De nem 1x már azt hallottam tőle egy "rohanó" nap után (miközben engem lerázott már reggel, h nem fog tudni jelentkezni), h ebéd közben az egyik kollégájával milyen jól elbeszélgettek erről és erről a témáról. Nem szóltam semmit. A múlt hétvégén voltunk a haverjánál. A haverja egyik csaj ismerőse ugyanannál a cégnél dolgozik ahol a párom is. Megkérdezte a haver hirtelen, h "És Niki nem említette, h engem ismer?"... Semmi válasz, megfagyott, mintha valami rosszat mondott volna a srác és lezárta egy gyors válasszal, h "Azt se tudom mit csinál ott". Erről a lányról semmit se beszélt, sose hallottam a nevét sem és most meg olyan közeli munkatársnak éreztem az illető hölgyet ahogy megemlítette a haver.. Nem tudom.

Este ha tudunk chatelni, akkor van, h nagyon sokára ír vissza. Természetesen a válasza az, h el van fáradva... Kerüli a kommunikációt.

Személyes helyzetben nem látok problémát. Annyit tudok, h fent van egy olyan közösségi oldalon ahol különböző cégek tagjai vannak regisztrálva, olyasmi mint a facebook. De sosem láttam mélyebb betekintést ebbe az applikációba :/

Szerintetek csak bemagyarázom magamnak a dolgokat?! Mi a véleményetek?


Bocsi ha esetleg van helyesírási hiba, vagy a megfogalmazással valami bibi de telefonról írok :)

Köszi a megértést és a segítséget! :)


2017. jan. 26. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat... ez a Nikis resz picit tenyleg fura. Szexualis eletetekben van valtozas? En is gyanakodnek egyebkent.
2017. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez, hogy leblokkolt a kérdéstől már tényleg elég aggasztó jel, plusz a hirtelen változás is, hogy állandóan fáradt, hiába ugyanaz a munkája, mint eddig. Én fogadni mernék, hogy kezd belezúgni abba a bizonyos Nikibe. Kideríteni valószínűleg csak aljas (nyomozós, turkálós) módszerrel tudnád sajnos.
2017. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ebből még nem kellene arra következtetni, hogy megcsal. Ahol én dolgozom, nagyon ugaranak a napközbeni telefonozgatásra.

Mi rossz van abban, ha a munkatársával ebédel? Azt a Nikis részt meg nem teljesen értettem, de most miért ne lehetne jóba akár ezzel a Niki lánnyal is? Én is jóban vagyok a legtöbb férfi kollégámmal, sőt, sokszor ebédelünk együtt, mégsem csalom meg a férjem.

2017. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs változás ott. A szex ugyanúgy működik. Viszont most nem vártam meg míg kapok ide választ, így felhoztam neki ezt a Nikis dolgot normálisan, h én nem is tudtam, h ők ilyen jóban vannak mert sosem említette. Erre totál kiakadt, trágárul írt, h én ebből mit akarok kihozni? H megcsal? És tolja a maga trágár szövegét miközben semmi bántót nem mondtam... Csupán megszerettem volna vele beszélni.
2017. jan. 26. 22:31
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ebből az azonnali támadó viselkedésből még egyértelműbbé válik, hogy vaj van a füle mögött...
2017. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Valahogy összeszorult a szívem, ahogy olvastam... Nem tudom miért. Nevezz pesszimistának, de valami furcsa van a barátod viselkedésében.

Próbáltál már vele beszélni erről a rossz érzésedről?

2017. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, amikor írtam még nem láttam a válaszod.

Szerintem megcsal.

2017. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amiota megtortent velem,azota tudom h a noi megerzesekre erdemes figyelni.Nem mondom h megcsal de minimum azt erzed h elkezdodott vmi vkivel.
2017. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Alig akart lehiggadni es ismet h a munka biztosan.. megbeszeltuk, mondta h nem akarja h ilyenekkel probaljam meggyanusitani mert ez esik nem rosszul. Mikorben csak annyit kerdeztrm h ilyen joban vannak-e mert en a csaj nevet meg nem hallottam es erdekelt. Ennyi. Utana se hoztam volna fel semmi mast. Anno ilyen szitukra erzekenyebb voltam es lehet ebbol kifolyolag gondolta h megint azert kerdezem es h ebbol veszekedes lesz.. De akkor mar megigertem neki h mindent higgadtan fogok kezelni. Most is ugy akartam de o letamadott. Probaltam nyugtatgatni, h nincs semmi csak beszelgetunk, de kikelt magabol. Es h en vagyok az oka annak h o ezt igy reagalja le.. Szocal egybol jott a tipikus kritizalas, h mert en vagyok az egesznek az oka :/ Van benne is hiba, de ebben nem volt
2017. jan. 26. 23:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Jajj meg azt kifelejtettem, ami a gyanakodasomba a pontot az i-re tette, h ma mondta h megall nalunk munka utan. Tudni kell, h mindketten szulokkel elunk meg. Igy is tortent, megallt. De, h o nem marad sokaig mert anyukaja napkozben hivta, h ma is kimennek-e korizni. Persze, beleegyezett. Nalunk lehetett olyan 1 orat. Mire hazaert, fel oraval kesobb ir h meg sem mennek ki mert anyjanak elment a kedve... Mar eleve az olyan fura volt h 5 napja kb h nem latott es siet haza mert korizni kell menni. Aztan mire hazaer, addigra a terv hirtelen lefujva...
2017. jan. 26. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!