Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt álmodtam hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam hogy megcsal a párom, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Amit nem is ő hanem egy régi gyerekkori baratnője mondott el , ami igaz is lett. (Aztán sírva keltem, sírtsm is az álmomban aztán egy fegyverrel szaladgáltam a városban az öngyilkosság gondolatát követve) Mit jelenthet ez?

2017. ápr. 5. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy míg aludtál, a párod felkelt mellőled és a legközelebbi lányt akit meglátott az utcán ott helyben leteperte. A kapcsolatok már csak ilyenek, egyszer fent, egyszer lent. :/
2017. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En egyszer a paromat fekete noi parokaban lattam. Ez az jelenti, hogy titokban homokos?
2017. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az h felsz h nelkule kell lenned.

Ennyire bamba ne legyel mar

2017. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én meg a volt osztályfőnökömmel szexeltem álmomban, aki ráadásul szintén nő... Semmit nem jelent. Tényleg. :)

Ha álomfejteni akarsz, tedd át az ezo kategóriába, ott talán "szét tudják szedni", de szerintem max olyanokat fogsz hallani, hogy bizonytalan vagy a párodban/párkapcsolatodban/önmagadban, önbizalomhiányod van, nem érzed magad elégnek a párodhoz, vagy - az ennél is nyilvánvalóbb - félsz attól, hogy megcsal, ill. valóban megcsal, és tudat alatt te ezt érzed, és a tudatalattid így jelzi feléd. Több tippem nincs.

2017. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy megcsal. Hiszen köztudott, hogy az álom a valóság kivetülése, ezért csak megtörtént események feldolgozását álmodjuk Arany Málna díjas színészek előadásában.
2017. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hat lehet hogy kinevettek,en se hittem el.Sokat almodom,de ilyet meg nem...

Semmi elojel,gyanum nem volt.

De azt almodtam h idegen novel van a ferjem,flortolnek.Sirva keltem enis.Par honap utan kiderult ,megcsalt .

2017. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 15 éve ezt álmodom rendszeresen. Nem jöttem rá, miért. Viszont el tudja rontani a napomat.
2017. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es: Én meg lassan 15 éve várom, hogy a párom végre felvállaljon, és kilépjen a rossz házasságából. De nem teszi, a szokásos gyerekekre hivatkozás megy, miközben az én szívem szanaszét szakad már. Hidd el, ez is el tudja rontani az ember napját.
2017. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es vagxok.ne haragudj, de tea magad napját rontod. Erre áldozod az életed???
2017. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre, mivel szeretem, és nem tudok nélküle élni. Tudod hányszor próbáltunk már meg az eszünkre, lelkiismeretünkre hallgatva új életet kezdeni, egymás nélkül? És mindig ugyanaz a vége - mindketten fuldoklunk, belebetegszünk, nem bírjuk. És nem a szex miatt, hanem a köztünk lévő elszakíthatatlan lelki kötelék miatt.
2017. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!