Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagyott a barátnőm! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm! Azt állítja hogy úgy költözött el egy másik pasihoz tőlem, hogy nem volt szex közöttük eddig. Ti elhiszitek?

Figyelt kérdés

Egyszercsak összepakolta a cuccait és lelépett, ő talált mást (4 év után, közös lakásunkból, közös tervekkel). A tenyeremen hordoztam, a szülei és barátaink szerint is mindent jól csináltam. Szerintem sem hibáztam! A legjobb barátnője se érti az egészet!

Okok: az új pasi mellett: nagyon jóképű (ő nem az a top csaj), magas, izgalmas (új ingerek), kidolgozott testű. Az utolsó kivételével rám ezek nem vonatkoznak. Állítólag nem is feküdt le vele, kvázi nem csalt meg a sráccal, most úgy adja elő mindenkinek hogy ő velem szakított és talált utána pont mást! Pedig a liánozás klasszikus esete áll fennt! Olyan nincs hogy 2 irodai beszélgetés után (mert 3 hete volt a cégüknél a srác) összecuccol és lelép egy vadidegenhez és már párként pózolnak mindenhol. Úgy hogy a szexet se tudja milyen vele például.


Ki hiszi ezt el? Ti mit gondoltok erről?


2017. okt. 10. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

én elhinni elhiszem, sőt, még tanáccsal is szolgálhatok.


Egyelőre az ég világon semmit ne tegyél. De semmit. Ne keresd, ne hívd, ne írj rá, bármilyen nehéz is. Egy szalmaszálat ne tegyél keresztbe.


Aztán vagy rádöbben, hogy csak megcsapta a hülyeség szele, vagy nem. Ha pedig rádöbben, akkor te majd eldöntheted, hogy mennyire tudsz még benne megbízni és vagy kiadod az útját, vagy nem. De ha nem gyűlölted meg, és még mindig szereted, akkor csak úgy van esélye annak, hogy visszataláljon hozzád, ha te most kvázi magasról szarsz a fejére.

2017. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Elkoltozott. Igy utolag van ennek jelentosege h elotte fizikailag(!) megcsalt? Lelkileg mar reg megcsalt,az rosszabb.
2017. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát nem egyszerű az élet.

lehet itt hibáztál h túlzottan a tenyereden hordoztad, és szimplán ráunt. Csak ez fair úgy lett volna, ha közli veled h figyelj változtassunk valamit mert így ez nem fog működni.


erre jól ráéreztel hogy ilyen nincs. vagy ismeri valahonnan, vagy valami biztosan van h odacuccolt.

ja és azt felejtsd el h nem szexeltek :D

2017. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem hiszem el, hogy "egyik napról a másikra" történt. Valami előjele biztosan volt. Az, hogy szexelt-e a lány a másik pasival, szerintem lényegtelen. Elhagyott, lecserélt.
2017. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ez már teljesen lényegtelen kérdés. De sokkal könnyebb egy nőt lélekben megkötni duruzsolással 0 szexel, mint ha csak a bájvigyor van meg a szex.


És ezt azért mondom, mert anno élő egyenes adásba nézhettem végig, ahogy egy 6 éves kapcsolat felbomlott 0 szexel a pakliba, pusztán úgy, hogy a csábító fél csak beszélt, beszélt, beszélt, duruzsolt a lánynak. Még csók sem volt. 1 hónapig kellett fűzni a barátnőmet, utána úgy belesett mint vak ló a gödörbe. (és azért tudom, hogy csók sem volt, mert egy bizalmas beszélgetés alkalmával mondta, hogy nem volt még köztük semmi, de a pasi a "lelkébe lát", és már arról fantáziál, milyen lenne ha végre megcsókolná).

Aztán szakított a párjával, összejött az új sráccal, kavartak pár hónapig, de a fiú ment tovább.


Ha igazán meg akar valaki bolondítani egy nőt, akkor csak el kell hitetni vele, hogy érted a lényét, és figyelsz rá. Az meg csak hab a tortán, hogy hozzá sem nyúlsz, mert a végén még ő epekedik az érintésed után, olyan tiltott gyümölcs jelleget ad az egésznek az intimitás hiánya.


Szóval igen, aki nagyban tolja, az nem megdönti, hanem eléri, hogy mindent dobjon el, és ha úri kedve úgy tartja, akkor a jutalom: ő maga.

2017. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Nyilvánvalóan hazudik, de ez már nem számít.

Arra se volt képes, hogy őszinte legyen veled...Örülj, hogy vége.

Találsz majd mást, aki megbecsül, ő meg akkor élje így az életét.

2017. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Hazudik. Régóta atjart hozza magát dugatni. Ha jóképű meg izmos akkor tehetsz te bármit esélyed sincs.
2017. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy naív.
2017. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha az új pasi egy lúzer, akkor ez simán lehetséges.
2017. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Naa hálistennek hogy kiderült milyen ember is a volt párod!

Rossz lett volna egy ilyen mellett leélni egy életet!

Azt mondom barátom egy percig se búslakodj egy ilyen nő miatt akit a külsőségek így rabulejtenek. Csak egy buta liba .


Ne agyalj a hogyanokon , meg a miérteken, lépj tovább. Ha vissza akarja könyörögni majd magát, taposd el mint egy pondrót!

2017. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!