Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Baj, ha lány létemre csak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha lány létemre csak így tudom elképzelni az életemet?

Figyelt kérdés

Előre szólok,hogy nem vagyok egy könnyű nőcske. Okos vagyok,lelkiismeretes,érdekelnek a világ dolgai. Jól tanulok. A barátaimért tűzbe megyek bármikor,a családomért is. De a fiúkkal más a helyzet. Mindig is az 5-10 évvel idősebbek vonzottak,érettségi szinten is velük tudok azobosulni. Tinikoromban sokat csalódtam,soha nem akarok velem egyidős fiúval kezdeni. Sokat szenvedtem,de megkeményedtem. Találtam egy kellemes kapcsolatot,megvan benne,ami kell nekem a boldogsághoz. Szerelmes nem vagyok,nem is hiszem,hogy valaha leszek. Amióta a barátommal együtt vagyok,azóta kapcsolatba kerültem más férfiakkal is. Ezek mind pár hónapos viszonyfélék voltak,egyéjszakásom soha nem volt. Nem vagyok erre büszke,de valahol nagyon tetszik nekem ez az életmód. Mindig érezhetem a fellángolást,a szenvedélyt. És mire elmúlna,van újra izgalom. Így mindig élek. Nem szeretném,ha ez változna. Szükségem van egy stabil kapcsolatra,de ilyen fiatalon még nem akarok teljesen bezárkózni és elköteleződni. Jó érzés visszagondolni az élményeimre. A párom semmiről nem tud,a kapcsolatunkban odaadóak vagyunk egymással. A megcsalás miatt nincs lelkiismeretfurdálásom. Egyedül azt bánnám,ha kihagytam volna ezeket a dolgokat az életemből. Eddig nem zavart,de néha megijedek magamtól. A valóságban egy nagyon becsületes lány vagyok,utálom az erkölcstelenséget. De a férfiakhoz csak így tudok állni. Ez nagyon problémás?Vagy számíthatok rá,hogy elmúlik?

20l



2017. okt. 10. 14:19
1 2 3
 1/28 kén_ ***** válasza:
98%

Azt nem tudom, hogy elmúlhat e, azt viszont sejtem, hogy számodra a legideálisabb a mostani igényeidhez mérten egy nyitott kapcsolat. Amellett, hogy számodra is ez lenne a legjobb megoldás, a párod számára is, hisz vele szemben ez a leggerincesebb megoldás.


21/F

2017. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

"Előre szólok,hogy nem vagyok egy könnyű nőcske." Aha, aha, mesélj még. :))

Tudod amiben most vagy az is olyan mint egy egyéjszakás kapcsolat csak egyetlen éjszaka helyett el van nyújtva egy picit és többször dugtok. Mindemelett van párod akibe nem vagy szerelmes csak elvagy vele (persze ú semmiről nem tud).


Tehát vagy egy troll vagy vagy egy manapság tipikusnak mondható életvitellel rendelkező, magát tévesen fényező lány. Akármelyik is, a hányinger kerülget tőled.

2017. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg okos lehetsz.🤡
2017. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem fényezem magam,csak ettől még tudom,hogy nem vagyok egy éretlen és értéktelen csaj.
2017. okt. 10. 14:27
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

"nem vagyok egy könnyű nőcske" - Dehogynem, pontosan az vagy, egy olcsó kis ösztönlény lotyó, tök feleslegesen hazudsz saját magadnak meg mindenki másnak. Lehetsz akármilyen okos/tanult, ha nem tudsz az érzéseidnek vagy a puncidnak parancsolni akkor annyit érsz, mint egy csótány, az ilyen nem ember.


"A valóságban egy nagyon becsületes lány vagyok,utálom az erkölcstelenséget". Ezen most hangosan felröhögtem, köszi.


Ha valóban az lennél, akkor nem süllyednél odáig, hogy ilyen undorító módon megcsald és átverd szerencsétlen barátod. Keress valakit nyitott kapcsolatba, vagy szakíts vele és utána szabadon ugrálhatsz farokról farokra. A barátodnak gondolom fogalma sincs arról, mekkora ringyó van mellette, szerinted ez így korrekt és becsületes? :D Remélem elkapsz valami jó kis nemibetegséget aztán borul a bili, te becsület mindapéldánya :D


Amúgy sztem csak kamu a kérdés, ennyire idióta nem lehet valaki...

2017. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Nálad még azok a csajok is értékesebbek akik egyéjszakásokba belemennek mert akkor úgy érzik jól magukat, de ha párjuk van akkor őt szeretik és nem arról szól az életük, hogy mindenkivel szexeljenek a tudtán kívül.

Tehát így első olvasatra, te testesíted meg azt a lánytípust akit a legtöbb férfi (és nő) elítél, nem véletlenül és pont az ilyen lányok megszaporodása miatt nem veszik már komolyan a lányokat a férfiak többsége sem.

2017. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

"Nem vagyok egy könnyű nőcske"


Igazad van, egy gerinctelen, önző r.banc vagy.

És pont.


Isten óvja a pasikat tőled (Kivéve azokat, akik az ilyen jellegű lányokat -mert nem vagy nő- keresik.)

2017. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Márpedig de, éretlen és értéktelen vagy. Undorító amit csinálsz, még csak nem is egy "sima" megcsalás, hanem sorozatos. Hányok tőled.
2017. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Nem vagy könnyű nőcske? Sokadjára is félreizélsz a párod mellett. Gratulálok! Ilyen egy igazi, mai huszonéves nő! (y) Erről beszéltem pont pár napja. Aki csak teheti, mindenki félrekúr egy párkapcsolatban. Érdemes energiát fektetni egy kapcsolatba? Hát rohadtul nem.
2017. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Egy fejlövéssel biztosan elmúlik.

Szerintem megérne egy próbát...

2017. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!