Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit reagalnatok? Megbocsata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagalnatok? Megbocsatanatok neki?

Figyelt kérdés

A baratom az egyik ismerosunkkel kavezgat titokban, mert "kell neki egy ellenkezo nemu szemely, akivel oszinten beszelhet". Mar tobbszor voltak egyutt delutanonkent, amirol nekem egy szot se szolt. Tartasatok gerinctelennek, nem erdekel, megneztem az uzeneteit a lannyal, mert epp tegnap mentek el valahova. Elolvastam mindent,

Tudtam mi all az uzenetekben es szamonkertem. Az egyik ismerosom szolt tegnap, hogy latta oket egyutt, ezert dontottem ugy, hogy muszaj a vegere jarnom.

Tehat ma szamon kertem, hogy miert talalkozott tegnap a lannyal a tudtom nelkul es kerdeztem, hogy volt e ilyen korabban is. A szemembe hazudta, hogy nem.

Aztan mondtam neki, hogy ha nincs rejtegetni valojuk, mutassa meg az uzenetvaltasukat.

Ezelott persze minden talalkozos reszt kitorolt, hogy ne legyen gyanus es en ezt nyilvan eszrevettem, kerdeztem, hogy torolt e ki belole barmit is. A szemembe hazudta, hogy nem. Tagadja az igazsagot, amit en tudok, es engem allit be hulyenek, hogy azt se tudja, mirol beszelek. A lany egyebkent tobb pasis sztorival is ment hozza, hogy "ez helyes, az tetszik, ez most mit jelent..." Szoval szerintem o nem akar harmadik lenni, de szamomra egyszeruen elfogadhatatlan hogy a tudtom nelkul talalkoznak es a baratom azt hazudja, hogy edz,

Meg dolgozik, mikozben nyilvanvaloan nem.


2017. okt. 12. 14:30
1 2
 11/16 kén_ ***** válasza:
32%

Egyikőtök se szent.

A srác hazudik, gyanús. Abban semmi gáz nincs, ha ellenkező neművel elmegy kávézni, beszélgetni. Ezt hívhatják úgyis, hogy barátság. Pláne, ha kibeszélik a csajszi pasiügyeit. A szemrebbenés nélküli hazudozásra nincs bocsánat.


Te meg mániákus vagy, aki nyomozgat, megsérti a másik magánszféráját. Hát nem tudom, szerintem jól összeilletik, no offense.

2017. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nah, kuka.

Az önmagában nem gond, hogy van női barátja, ismerőse. de ha olyan ártatlan lenne, és nem lennének céljai vele, akkor nem hazudozna róla.

2017. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Dobnam.Nem kerdes.
2017. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi vaaaan? Valaki szerint még te vagy a hülye? Uramatyám, de mekkora degenerált itt 1-2 ember... tehát nektek belefér a hazudozás többször is? Az igen :D Látszik, hogy férfiak írtak ilyen hozzászólásokat. :) Nem tiltott semmi, de szerintem joggal várhat el az ember őszinteséget. Vagy én vagyok hülye és konzervatív?


Amúgy saját sztori: nekem az exem csinálta ezt, igaz ő nem találkozott vele soha, mert messze élt, de állítása szerint azért tartotta a kapcsolatot, mert kellett neki egy ellenkező nemű barát. Aztán a szakításunk után kiderült másodkézből, hogy végig ezért a lányért rajongott, persze amikor rákérdeztem, mindig azt mondta, hogy nem, nem érdekli úgy, csak barát... aha, nyilván ezért használta az ideálom és az örök álmom szavakat rá. Szóval én hülye voltam és naiv évekig, legalább te ne legyél. Aki törölget és hazudozik a szemedbe, az rejteget valamit, csak gondolom szakítani meg nem akar, mert most kényelmes neki a két punci egyszerre.

2017. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mintha exem és volt "barátnőm" kapcsolatát írtad volna le.


Azok is állandóan susmusoltak a hátam mögött, rólam...

Persze rájöttem, mert nem vagyok hülye, plusz a csaj beszélgetett velem olyanokról, amit ő csak az exemtől tudhatott meg.


Én leültettem a srácot, megkérdeztem tőle, mit gondol. Persze, tagadta, de mikor megmutattam a "barátnőmmel" váltott üzeneteimet, egyből kiderült, hogy mi a helyzet.


Ő próbálta szépíteni, stb., hát pont telibeszartam. Kidobtam őt is, meg a "barátnőmet" is, aki persze próbálta beadni, hogy az "én érdekemben tette", stb.


28n


Egyébként a hazugság, titkolózás nálam instant szakítás.

2017. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én először megbocsátanék, de az esetek többségében az ilyen dolgokból mindig több lesz.
2017. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!