Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tárolja és nézegeti a képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tárolja és nézegeti a képeket az exeiről, érez még valamit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észrevettem hogy a párom telefonjában vannak képek 2 ex barátnőjéről. Kérdőre vontam, bocsánatot kért és mondta hogy nem tudja kitörölni mert a telefon nem engedi..nem hittem neki de igaza volt, de természetesen neten könnyen megtaláltuk a megoldást hogy mi a gáz és hogy töröljük le. Szóval ennyit ő is meg tudott volna tenni.

Ezutan nemrég rájöttem hogy van Google Drive-ja amit a telefonjára is feltelepített,az tele van az exekről a közös képeikkel (plusz még más személyek is vannak, család stb) és látom a telefon előzményekben hogy időnként megnyitja.


Az exeket nézegeti? Vagy mire jó ez ? Azt mondta nincs több képe róluk. Vagy a többi képet nézegeti, család stb? Megint vonjam kérdőre? Mi van ha megint játssza a hülyét?


Ezeken a dolgokon kívül kimutatja hogy szeret és a kedvemben jár, szinte minden időnket együtt töltjük, nem rejti el a telefonját.


Van okom aggódni?



2017. okt. 16. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak nézegeti a trófeáit. Nem jelent semmit.
2017. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
De ha te nézegeted más telefonját az oké... az ilyen csajoktól mentsen meg mindenkit a sors
2017. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég paranoiás vagy....
2017. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem törlük fényképeket. A múlt is hozzám tartozik. Igaz, nem nézegetem őket naponta, de nem is fogom letörölni senki kedvéért.
2017. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém tartja velük a kapcsolatot

De mégis velem van, nem pedig velük

Nekem is tuti van itt-ott képem az exeimrol, egyszerűen nem törlöm ki őket, semmi különös oka sincsen.

Driveon meg tök sok minden van fent neki, ahogy írtad. Szerintem túl sokat rágódsz ezen.

2017. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Te miért nézegeted a telefonját? Eszembe nem jutna a pasim fényképeit nézegetni
2017. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak exes képeim. Nem utálom egyik exemet se (egyikkel se vesztem össze halálosan), így nem is érzek nagy késztetést hogy letöröljem őket, meg amúgy is lusta vagyok hozzá. Nem is szoktam nézegetni a régi képeimet egyébként, csak egészen ritkán. De egyébként megértem hogy zavar téged, de tényleg ne aggódj emiatt...
2017. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is van egy képe az exével, amit szeret és meg is mutatta nekem. Egy jó emléke kötődik hozzá, de nem érez már semmit meg nem is beszél vele. Felőlem nézze meg néha, én is néztem már meg képet olyanról aki régebben vonzott vagy valami, nem azért mert még mindig érdekel csak ilyen nosztalgia jellege van. Ha érzed hogy a barátod szeret és foglalkozik veled, nem változott a viselkedése stb. akkor nincs miért aggódnod.
2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megengedi hogy belenézzek, ő is szokott az enyémbe, nem vonjuk kérdőre a másikat mit csinál mit nézeget. Tudom akkor én se akarjam tudni mit csinál a saját telefonján a régi képeivel.
2017. okt. 16. 21:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Felnyitottátok a szemem,köszi. :)
2017. okt. 16. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!