Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális, ha a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom volt szeretőjét nem akarom a közelében látni?

Figyelt kérdés

Rájöttem és bevallotta a barátnőm, hogy az előző hosszú kapcsolatának az utolsó négy évében megcsalta egy másik hapsival az akkori élettársát. Akivel megcsalta, az ügyfele volt a biztosítás bizniszben, amit most is csinál a párom. A barátnőm már másfél éve elköltözött a hosszú élettársi kapcsolatától, és a szeretőjét is várta, hogy tán megteszi ezt a lépést, de ő csak szexre használta a páromat, aki viszont többre vágyott ezért most idén tavasszal mondta neki, hogy nagyon sajnálja, hogy a hapsi így döntött, vagyis nem döntött sehogy, ezért csak barátként (és ügyfélként) akar szerepelni az életében.


A hapsi ezt tudomásul vette, de azóta is küldi neki a (vicces) szex videókat, meg képeket. Amit a párom nem is bánt (mert hogy a hapsi éveken keresztül így "kommunikált" vele), míg egyszer észre nem vettem, hogy miket kap tőle. Akkor irt neki, hogy ilyen tartalmakat nem kér tőle.


Megbízom a páromban, de valahogy mégsem kívánom a közelében tudni. Pedig ügyfele, meg (mivel hentes külföldön), rendszeresem hozza az olcsóbb hentes árut. Mit lehet tenni?



2017. aug. 28. 09:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Miért bízol meg olyanban aki lazán csalja a párját évekig? Azért a bizalom és a nem-féktékenykedéw csak a megbízhatóknak jár.
2017. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Egészen biztos, hogy semmi nincs közöttük már. Keress új hentest, ha zavar.
2017. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Igen, tudom, hogy nincs már köztük semmi, de ez csak a páromon múlik, mert a ha hapsi ugyanazt csinálja, mint eddig. Számára nem változott semmi,ő nem akart mást eddig sem.


Párom pedig érzelmileg nagyon bele volt habarodva, hiszen egyrészt sokáig tartott ez a hamis reménység, amiben a hapsi évekig tartotta, másrészt még elég friss az úgymond szakítás. De a párom azt mondta, hogy ha vár, hogy teljesen túl legyen rajta, lehet hogy engem is elveszít, mert hogy nekem is voltak másféle aggájaim vele az elején, de azok mált nincsenek.

2017. aug. 28. 09:37
 4/21 A kérdező kommentje:
És most azért bízom meg benne, mert annyira már ismerem (bő fél éve), hogy tudom. A volt élettársátol már régen elhidegült, volt hogy megverte a pasi. Persze akkor se kellet volna csalni. Nem is rajta múlott elsősorban. Naiv volt. Ki volt szolgáltatva, egy kamasz gyerekkel, akit fel kellet nevelnie és iskoláztatni. Nem akarta kitenni annak, hogy a gyámügy beleszol.
2017. aug. 28. 09:45
 5/21 anonim ***** válasza:

"Párom pedig érzelmileg nagyon bele volt habarodva, hiszen egyrészt sokáig tartott ez a hamis reménység, amiben a hapsi évekig tartotta, másrészt még elég friss az úgymond szakítás. "


Így kezdeni egy kapcsolatot a részedröl nagy fokú hülyeség.


MIndettöl függetlenül az addig rendben van, hogy a szeretö ne írogasson neki privát, de azt nem várhatod el, hogy ügyfélként is küldje el.

2017. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Ott kezdődik a dolog, hogy olyan ember, aki képes a párját megcsalni, nem kéne nekem egyáltalán kapcsolatra pont azért, ami miatt te is kiírtad a kérdést: nem tudnék benne bízni, anélkül meg egy kapcsolat szrt sem ér. Pazarolja más az idejét ilyen emberre.
2017. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen, ezért kérek tanácsot tőletek, vagy legalább egy kis lelki támaszt olyanról, aki már volt ilyen szituba. Ha tudom az elején, lehet most nem élnénk együtt. De viszont biztos vagyok benne mégis, hogy nem okoz bánatot nekem.

Ezt csak kb. Két hónapja tudom róla.

2017. aug. 28. 10:13
 8/21 anonim ***** válasza:
7.: a nő exe sem úgy ment bele a kapcsolatba, hogy biztos majd megcsalják. Azért ahhoz, hogy évekig, tudatosan csalj valakit, kell egy komoly gerinctelenség, sajnos ez nem múlik el. Nem is értelek, hogy szavazhatsz ennek a nőnek bizalmat főleg úgy hogy még akkor is levelezett ezzel a férfivel szexuális dolgokról, hogy te már voltál neki. Azért ehhez igen komol, baleknak kell lenned.
2017. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, ettől félek én is! Mert hogy most nem csal meg, az egy dolog. De mégis önként volt képes kilépni belőle, mert hogy ő sokkal többre vágyott. Az elején is azért ment bele ebbe a kusza kapcsolatba, mert abban bízott, hogy több lesz.


Bízom benne azért is, mert nem tagadta le! Pedig nagyon szégyellte magát miatta.

2017. aug. 28. 10:27
 10/21 A kérdező kommentje:
A hapsi küldözget olyan témát. A párom nem is válaszol már. Korábban is kérdezte tőle, mielőtt én tudtam volna, hogy miért küld neki ilyeneket, csak túl finom volt vele.
2017. aug. 28. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!