Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a feleséged táskájában gumióvszert találnál úgy, h fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 15:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Elgondolkoznék, hogy miért turkáltam a táskájában és azon, hogy mi értelme, ha ennyire nincs bizalom és ki is derül, hogy oka van ennek
2017. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván először én is elgondolkoznék, hogy miért nyúlkálok a táskájába. Utána megbeszélném vele a dolgot higgadtan.

Amúgy meg ez attól függ mióta szed gyógyszert. Mert a női táska mélyebb, mint egy fekete lyuk. Az én régebbi táskáimban szerintem néger gyereket is lehetne találni, nemhogy gumit. Egyszer belekerült valami apróság, azóta benne van. Aztán néha találok évek óta elveszettnek gondolt kincseket egy-egy táska mélyén amit ritkán használok.

Amit én még felhoznék a "mentségére", bár fogalmam sincs miért van ott az az, hogy fel van készülve arra az esetre is, ha véletlenül kimaradna a gyógyszer, vagy beteg lenne, hányna ami ugye csökkenti a gyógyszer hatékonyságát. Én is mindig tartok a táskámban gumit vészhelyzet esetére.

Ettől függetlenül persze nem kizárt az sem, hogy van valakije.

2017. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabnal elgondolkoznek, doboznal nem. Ha a ferjem belenezne a taskamba talalna erdekessegeket pl: terhessegi teszt, ovszer amit amúgy a szomszed kiscsaj megbizatasabol vásároltam, mert o egonek talalja megvenni ezeket :)
2017. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%

Megkérdezném, hogy lufit tervez-e fújni belőle...

nyilván jön a relativizálás ilyenkor

2017. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ez elég karcsú, egyik se állja meg sajnos a helyét.
2017. okt. 18. 16:43
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
És áruld már el, hogy akkor miért nem vele beszéled ezt meg? Mért nem tudnak az emberek kommunikálni egy kapcsolatban? Ahelyett, hogy összepisiled magad az idegtől, hogy na ugyan kivel dug félre simán csak rá kellene kérdezni, hogy miért van ott. Adig nem kell magadat riogatni semmivel sem. Úgy is látod rajta ha hazudik, de addig fölösleges enni az ideget.
2017. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Mert agyalok.

Ennyi(egyébként fogselymet kerestem, mert az itthoni kifogyott, az enyém a kocsiban van, szal az övé volt a legközelebb).

2017. okt. 18. 17:08
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Te azt akarod hallani tőlünk, hogy a feleségednek azért volt óvszer a táskájában mert másik pasival k**úrogatott, és valószínűleg biztonságosabbnak érezte ha egy új pasinál használnak gumit.


Nagyjából ezt akarod hallani!


Hogy így van e, azt csak tőle tudod meg vagy tőle sem.

2017. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

Te tudod mennyire bízhatsz benne, mennyire szokott eltünedezni, hányszor volt olyan hogy nem tudtad merre jár, vagy mostanság elkezdett barátnőkre hivatkozni...


Ha abszolút nem bízol benne ne kérdezz rá, hanem nyomozz utána, persze csak akkor ha úgy érzed nyomós okod van rá! Tehát az elmúlt hónapokban másképp viselkedik veled, gyanús volt valami eddig is.


Pl ha munkára hivatkozik, hívd fel a melóhelyét és keresd valami ürüggyel. Ha barátnőkre, nézd ki a számukat a telefonból, és hívd fel szintén valami ürüggyel, hogy tényleg ott van-e.


Esetleg vannak még programok, amik elmentik a jelszavakat nézik a leütött karaktereket, és benézhetsz a levelezéseibe, facebookjába, vagy ott a mobilja ott se töröl feltétlen mindent azonnal.


Gyanús lehet pl az is, hogy eddig nem volt jelszavazva a telefonja, de most már azzal védi, vagy ha még fürödni is azzal megy.


Nem tudom az ember valahogy érzi ha megcsalják.

2017. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Persze, nyomozgassunk a másik után mint a 12 évesek, meg hívogassuk a melóhelyét, hagy röhögje körbe minden munkatársa, hogy mekkora féltékeny tapló a férje...
2017. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!