Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol, hogy szedjek fogamzásg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol, hogy szedjek fogamzásgátlót, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Páromnak én vagyok a 4 az életében szexuálisan.(Ő 21/F).

Az előző kapcsolatában a lány végig fogamzásgátlót szedett.

Amikor összejöttünk, közölte, hogy majd nálam is akarni fogja egy idő után, mert óvszerben ő nem tud.

Fél éve szó szerint zsarol lelkileg, hogy ha én nem fogok szedni fogamzásgátlót, akkor nem fog velem lefeküdni. Van, hogy rámászom, és közli, hogy nem hajlandó velem szexelni, mert óvszerben nem megy. Közli velem, hogy van még 1 hetem elmenni orvoshoz, voltam már orvosnál? Mikor megyek orvoshoz?

Közöltem vele, hogy NEM MEGYEK és NEM fogok szedni.

A következő okokból kifolyólag:21 éves lány vagyok, és eléggé furcsán viselkedik a szervezetem. Nagyon stresszes korszakon vagyok túl(skizofrén édesanya, aki alkoholista is volt), hetek alatt fogyok-hízok, pánikbeteg lettem, stb. Nem akarok bekavarni semmilyen hormonnal a szervezetembe, amíg rendbe nem jövök.

A másik, nyomósabb érvem, hogy a páromnak anno volt egy betegsége, amit nem ment el kivizsgáltatni, és én közöltem vele, hogy addig, amíg nem vizsgáltatja ki magát, NEM fogok fogamzásgátlót szedni, mire a válasza, hogy én ugyanúgy elmehetnék kivizsgáltatni magam, de hogy ÉN nem teszek semmit az ügy érdekében.

Minden nap zsarol mostanában, hogy elmentél már? Én szóltam drágám, hogy így nem lesz szex.

Élőben lelankad neki az óvszertől,meg folyton igazgatja, de szerintem nem ez a fő probléma, hanem, hogy iszonyatosan hamar el szokott sülni, és ezt szerintem ezzel palástolja.

Szerintetek szakítanom kellene? Imádom a párom, de ezt a témát nem lehet vele megbeszélni. Tényleg szemét vagyok, hogy nem szedek gyógyszert?


2017. febr. 17. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésem: minek vagy egyáltalán ilyen alakkal együtt?


Nem kötelező gyógyszert szedni, nem kényszeríthet senki arra, hogy szedj, ha te nem akarsz!

2017. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.

nem kényszeríthet, de az összes barátnőm neki ad igazat, hogy hát természetes(?), hogy az emberfia szedje a fogamzásgátlót főleg másfél éves kapcsolatban.

Igazából sokáig magamat mardostam.

2017. febr. 17. 20:13
 3/26 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Hagyd ott a p-csába. A te testedről, egészségedről van szó. Ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni, akkor nem szedsz. Ő meg fogja be a pofáját.
2017. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Skullflower ***** válasza:
100%
Na, az ilyen "barátnőkkel" a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítasz. A pasid meg teljesen idióta, ha a saját gyökérsége miatt akarja veszélyeztetni a tested. (Teljesen élvezhető a szex, óvszerben is.)
2017. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a barátnőid is ilyen kis csicskák, hogy mindent a pasiért. Ilyennel fenyegetne, kiröhögném és otthagynám.
2017. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
"Nagyon stresszes korszakon vagyok túl(skizofrén édesanya, aki alkoholista is volt)" és rengeteg pszichologiával foglalkozo irás!!! Na igy nem megy. Egyébként ha alapvetö dolgokban nem tudtok megegyezni akkor ez halott kapcsolat!!
2017. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokta mondogatni a párom, hogy miért fosztom meg a gumi nélküli élménytől és már unom...
2017. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

"Fél éve szó szerint zsarol lelkileg..." - pontosan feleve kellett volna otthagynod ezt a majmot, aki egyreszt egy ostoba, budos paraszt, masreszt pedig szanalmas paprikajancsi, akin inkabb rohogni kene. Mondom ezt ugy hogy en gyogyszert szedek, de csak es kizarolag azert, mert EN ugy akarom, nem pedig valami ugralo kismajom kihisztizte, aki meg kefelni se tud.

Hu, de felidegesitenek az ilyen gyokerek.

2017. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

MEgnyugtattatok, őszintén, hogy nem velem van a baj.

Mindig kérdezi, hogy nekem nem lenne jobb, ha elhagynánk az óvszert?

Én mondom neki, hogy nem tudom, nélküle milyen érzés, de nekem óvszerben nagyon-nagyon jó, sosem éreztem, hogy rossz lenne tőle.

Ezek szerint akkor majd találok olyan lovagot, aki elfogadja ezen döntésem.:)

2017. febr. 17. 20:20
 10/26 A kérdező kommentje:

Jólesnek a kommentjeitek!! :)

Köszönöm, akik addigis írtak.

Utoljára elmagyarázom neki, de ha nem érti meg, akkor ennek sajna ennyi volt, úgy látszik.

Megerősítettetek, és a barátaim között is szelektálni fogok.

2017. febr. 17. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!