Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért tartja sok nő többre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő többre az anyagiakat a békés életnél?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm, mert túlságosan biztonságban érezte magát mellettem. Legalább is ő ezt mondta. Tőlem mindent megkapott, imádtam őt. Nem fojtottam meg a szeretetemmel meg semmi, voltak közös programok, amennyit szeretett volna. Sok időt töltöttem el vele a szabadidőmből ezzel tudatosan kevesebb helyet hagyva a hobbijaimnak, mivel mondta hogy nem szeret egyedül lenni. A szexuális életünk is rendben volt, de tény hogy nincs valami nagy szerszámom, de sosem panaszkodott rá.


Szóval nem tudtam hova tenni ezt a magyarázatot ezért felfogadtam egy nyomozót, hogy kicsit nézelődjön utána. Kiderült, hogy már volt egy félig felépített kapcsolata egy másik férfivel egy ideje, a szakítással megvárta hogy kapjon tőlem valami drágát születésnapjára.

Ez a férfi tipikus alfa hím, legalább is amit láttam belőle. Öltönyben jár, drága nyugati autó, gondolom magas fizetés. Jól is néz ki, de nem gondoltam volna a páromról hogy képes lenne dobni valakiért.


Én tényleg mindent megadtam a szerelmemnek, de úgy látszik ez mit sem ért...



2017. okt. 19. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Inkább csak a fejed fogd, hogy még utólag is pénzt szórtál erre a csitrire. És vess keresztet, hogy még időben lelépett tőled.

Jobbat érdemelsz!

2017. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
A csütörtök esti kamukérdés rovatát hallhatták.
2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Hülye voltál, legközelebb tanulsz belőle. Békés életet meg főleg anyagiakkal lehet előteremteni.

Egyébként ne törj nagyon le. Pár hónap, max. egy év és amint elmúlik az izgalom a barátnőd lesz kirakva. Most még persze, hogy jó új lovon ülni.

2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Hiheto
2017. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Mert anyagiak nelkul nincs bekes elet :D.
2017. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, szörnyen érzem magamat.
2017. okt. 19. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt leszámítva, hogy csúnya dolog volt részéről ez a játszmázás és hűtlenség, nem feltétlenül az anyagiak miatt választotta a másik pasit.

Egyszer én is elhagytam egyik exem egy "újabb" jelöltért (bár köztük nem volt átfedés, amint jött az újabb, én léptem egyből), és az exem ebből azt szűrte le, hogy biztos azért, mert a másik gazdagabb nála. Külső szemlélőként érthető, ha csak a külső alapján ítélsz, de nem biztos, hogy tényleg ez a mozgatórugója. Én speciel azért léptem, mert az újabb pasi ráébresztett, hogy mennyire nem érzem boldognak magam a már meglévő párkapcsolatomban, hogy tulajdonképpen belekényelmesedtünk addigra már mindketten (4 év után), és hogy semerre se tart a kapcsolat. Előbb-utóbb talán magamtól is rájöttem volna, talán a másik fél is így gondolhatta, nem tudom, de ennek ellenére én léptem, mert jött valaki, aki felrázott a langyos pisi állapotból. Ennek köze nem volt az anyagi helyzetéhez, vagy akár csak a személyéhez, egyszerűen csak a csábítás meg a vonzalom ténye döbbentett rá az érzelmek hiányára. Az exemnek mégis az maradt meg a történetből, hogy az "új" pasinak van kocsija, neki nincs, az "új" pasinak jól fizető munkahelye van, ő meg még csak tanult akkor és diákmunkából élt, hát nyilván mi másért cserélhettem le. Szóval közel sem biztos, hogy a barátnőd esetében is arról van szó, hogy a nagy gazdagság (bakker, nyugati autót lízingelni kb bárki tud, nehogy már... ez nem jelent semmit) csábította el, lehet, hogy valami teljesen másról van szó.

2017. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez kamu. :D
2017. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

elhagyta a barátnője--->sok nő

XD

2017. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nincs pénzed, de magánnyomozót fogadsz egy barátnő miatt. Esti mese mára.
2017. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!