Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelitek az anyagiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek az anyagiakat a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Ha pl tegyük fel a lány szegényebb családból származik mint a fiú akkor ti kisegítenétek őt vagy az édesanyját pénzügyileg ha meg lennének szorulva? Megvan bennetek a segíteni akarás? Vagy pedig azt mondjátok a lánynak hogy amiért megdolgoztatok pénz azt nem fogjátok elosztogatni? Meg úgy általában pasik mi a véleményetek erről a dologról. Kisegítenétek a barátnőtöket vagy annak a családját. De csak teszem hozzá akkor ha tényleg nagy lenne a gond. Csak kíváncsi vagyok.
2017. szept. 29. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tanuló vagyok, a párom mérnökinformatikusként igen szépen keres. Viszont azt az elvet vallom, hogy addig nyújtózkodom, amíg a takaróm él, sosem vetettem semmit vele, pedig tudom, hogy örömmel tenné. Ha közös program van, azt felváltva fizetjük. Kölcsön sosem kértem sem tőle, sem senkitől, beosztom, amim van. Ha én is munkába állok, összeköltözünk, akkor pedig közös kassza lesz, ezt már megbeszéltük.
2017. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En no vagyok es a mi csaladunk eleg jol all, a paromnak is van normalisan fizeto allasa de az anyja pl nem all tul jol. Nem gondolom, hogy az en dolgom lenne az o segitese, a parom segit neki, az o anyja.
2017. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk èn vagyok a szegènyebb. Nem keresek túl jól+ támogatom a csaladom. Minimálbèrközeli pènzből ez nem egyszerű. Plusz nagyobb beruházás miatt spórolok.

A párom ellenben 4* annyit keres, mint èn.

Nem èlünk együtt, hetente találkozunk.

Az utazásomat èn fizetem + ha eszünk, altalában 2* ő fizet,1* èn. Boltban fizetèskor is hasonló az arány.

Nyilván, ha megtehetnèm, igyekeznèm mindig kb felesre kihozni, de sajnos most nem állok úgy.(+ spórolnom kell)

2017. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mindketten csórók vagyunk, mint az állat ..

nekem diákhitelből volt félretett pénzem, hogy ha beüt valami, akkor tudjak valamihez nyúlni.. tavaly barátoméknak vettünk belőle fát, hogy ne fagyjanak meg. Hó végére üres a tárcánk, szóval nem is számoljuk, hogy épp kinek volt benne több.

Az élet egy kínlódós nyomor, de azért néha jó


28n

2017. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan élünk mindketten. sőt a párom többet keres 1 műszakba mint én 3 műszakba. Nem kevéssel. Viszont kettönk közül nekem van pénzem fizu utáni hetekbe is. Illetve nem 1x volt,munkaváltás előtt hogy ha kellett volna pénz szivesen adott volna,vagy ezt azt megvett volna nekem,ha úgy van de ez oda vissza működött/működik!
2017. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A családját nem hiszem. Szertintem ez nem az én dolgom. Felnőtt emberek vagyunk. Ha a páromnak lenne hirtelen szüksége pénzre, őt természetesen kisegíteném, elő is fordult már oda-vissza fiatalabb korunkban kisebb összegekkel. Meg azért nekem az sem mindegy, hogy miért vannak megszorulva. Aki elszórta a pénzét, vagy lusta dolgozni, esetleg minden munkában talál valami szerinte kifogásolhatót és otthagyja, azt nem szivesen támogatnám anyagilag. Míg mondjuk egy hirtelen jött betegség, vagy haláleset, valami egyéb hirtelen jött szerencsétlenség miatt párom családját is támogatnám, vagy akár más ismerőst is. De csak akkor, ha erre megkérnének, vagy abszolút nem tudnának máshonnan pénzhez jutni. Nem mindenkinek kell az alamizsna, van aki előbb megpróbál magától talpra állni.
2017. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjem családja azért van rosszabb helyzetben, mert nem tudja kezelni a pénzt. Ettől függetlenül mindig adunk. Ugyanis HAVONTA kéregetnek, évek óta. De..talán most jött el annak az ideje, hogy azt mondjuk: elég volt. Nincs több. Tanulják meg végre beosztani a pénzt és nem lesz gond!
2017. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én családom elég szegény, de eszem ágában sincs kérni, vagy csak elvárni a páromtól, hogy anyagilag segítsen nekik.


Pedig szívesen ad, de nekünk is van mire költeni, plusz félretenni, és úgy gondolom, hogy ez nem az ő dolga.


Amikor én egyszer-egyszer ki tudom segíteni a szüleimet, akkor megteszem. Volt már, hogy bele akart adni magától is, holott eszembe se jutott ez, akkor is mondtam, hogy nem kell, én sem fogadnám el, és a szüleim sem örülnének neki. ( tőlem sem szívesen kérnek, ha kérnek,de sajnos ilyenkor nem tudnak mást)

N

2017. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!