Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés
Mindig is gyanitottam,hogy párom a facebookon chatel nőkkel.Képeket cserélgetnek.Sokszor gyanús a viselkedése.Régóta átver és elegem van ebből.Megállapodtunk,hogy csak együtt csinálunk ilyet.Ilyenkor meggyanusítom ,persze én vagyok a hülye mert miket gondolok.Most ahhoz folyamodtam,hogy lebuktatom.Egy álprofilról írok neki,Netről leválogatott amatör sex képekkel egy nő személyébe bújtam.Pár napja ,minden nap szépen el chatelget (velem).Miközben én nem vagyok otthon.Olyan információkat szedtem ki belőle ,hogy komolyan elgondolkodtam,van e értelme a kapcsolatunknak.Már ott tartanak,hogy cam sexet akarnak.Ez ugye lehetetlen.Olyan szemét vagyok vele,hogy akkor is ráir az álnő,amikor otthon vagyok.Kikapcsolja a telóját,nehogy lebukjon.Ti ,hogy buktatnátok le,hogy ne tudja meg,hogy ez mind az én művem.Remélem értitek a lényeget.

2017. okt. 22. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Azzal amit csináltál már lebuktattad. Nem mindegy, hogy kiderül e vagy sem ?

Azt mondjuk végképp nem értem, hogy miért akarsz vele együtt maradni ezek után.

2017. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb ha elmondanád neki, hogy tudsz a nőkről ezért szakítasz? De ugy is megcsinálhatod hogy az álfésszel rá írsz magadra, és elküldöd képekben a beszélgetést, aztán odamész a párodhoz és rá kérdezel hogy ez mi a sza..
2017. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

álfészes beszélgetést prinstcreeneled, és elétolod, akár nyomtatva, akár neten, de addigra én már össze is pakolnék a helyedben, ez csak olyan búcsúféle volna.


Sajnállak. Tök gáz.

2017. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tíz éve házasok vagyunk,gyerek is van.Minden rendben van szex terén is,igaz a munka miatt nem túl sűrűn vagyunk együtt.Nem igazán vannak tabuk nálunk.Ezért sem értem miért van szüksége a szexchatre?
2017. okt. 22. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég gáz, pláne hogy házasok vagytok. Le kellene ülni és komolyan elbeszélgetni, hogy mi van, mi lesz, mert így ebben a formában nem működik tovább, úgy, hogy a bizalmadat most teljesen eljátszotta.

A lebukás megvolt, most a megoldáson kellene dolgozni, ami nem feltétlenül a válás. De ezt te érzed, hogy túl tudnál lépni ilyen történések után.

2017. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Abban bízok,hogy ha most így lebukik,hátha megjön az esze.Nem tudom mit tegyek.
2017. okt. 22. 12:16
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd le a beszélgetést, aztán rukkolj elő vele, egy arra alkalmas időben (amikor jobbára nyugodtak vagytok). Bizonyára nem hiszi majd el, esetleg tagad, de a bizonyíték ott van nálad. Utána lehet mély dolgokról beszélni, és csak ezt követően tudod majd eldönteni, merre tovább.
2017. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs más út, szembesítsd a tényekkel, ezen nincs mit csűrni-csavarni, kertelni!

Ha megoldást akarsz, akkor te se játszmázz tovább!!!

2017. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért sem értem miért van szüksége a szexchatre?"


Azért kérdező, mert az más test, más nő.Hiába érzed úgy, hogy rendben van szerinted a szexuális életek, a férjednek szüksége van más ingerre, ami nem tőled származik....és ez idővel könnyen túlmehet a chatelésen, tehát valóság lesz belőle.

A helyedben nem gondolkoznék már, hanem közölném vele a tudomásomra jutott dolgokat.Bizonyítékaid vannak, nem tudja letagadni.

És leírom őszintén, hogy ezek után bizalom felé bennem nem lenne már.Enélkül meg nem tudom elképzelni, hogy vele maradjak, a gyerek miatt sem.Képtelen lennék boldog lenni mellette és bízni benne.Te döntésed mit csinálsz, de én nem tudnék többé úgy ránézni, mint a kiderült dolgok előtt.

2017. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Küldd el a beszélgetést saját magadnak, mintha a nő küldte volna el neked! Aztán dobd ki a p.a.tkányt.
2017. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!