Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a párom úgy hogy ne jöjjön rá hogy kutakodtam utána?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt párommal, együtt élünk de kéthetente hazamegyünk a családjainkhoz hétvégére. Múlt pénteken hazafelé menet összevesztünk aztán szombaton azt mondta elmegy kutyát sétáltatni és mivel nem egy településen lakunk így vakon bíztam abban hogy tényleg ezt csinálja, viszont ma átnéztem a telefonját és megláttam benne hogy szombaton abban az időben felhívta az ex barátnőjét aki egy utcára lakik tőle, valószínűleg vele volt. Hogy buktassam le és kérjem számon rajta ezt úgy hogy rájönne hogy belenéztem a telefonjába?
2017. jan. 18. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Az nagyon buta ötlet lenne, hogy leüljetek és őszintén megbeszéljétek a problémáitokat?


Komolyan, mit vársz ettől a kapcsolattól így? Te kutakodsz utána, ő esetleg hazudott, feltételezed, hogy megcsalt... Mi értelme ennek így?

2017. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Sehogy. Nem a bíróságon vagytok, hogy megdönthetetlen bizonyítékot kelljen felmutatni, ha szakítani akarsz vele.

Te már úgyis elkönyvelted, hogy megcsalt, gondolom ezek után nem akarsz vele maradni, úgyhogy megbeszéled vele, hogy részedről ez tovább nem működik, szakítani akarsz. Pont.


Ha elkezdesz taktikázni meg mesterkedni, akkor is szakítás lesz a vége, csak ő fog kidobni (jogosan), mert kutakodsz utána és játszmázol vele.

2017. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha vakon elhitted, hogy kutyát sétáltat, miért kutattad át a telefonját?
2017. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kutattam át a telefonját mert tegnap kiderült, hogy más ügyben is hazudott nekem és kíváncsi voltam mit rejteget még.
2017. jan. 18. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha en talalkoznek az exemmel,es en keresnem akkor problema lenne nalam.ha belegondolok en akkor tennek ilyet ha merges lennek,vagy gondolkoznek a szakitason.meg kell vele beszelni,ha ragod magad akkor is szetmentek,de ha megbeszelitek meg van esely.rakerdeznek,azt mondanam h valaki azt mondta h lattak az exevel szombaton,meglatjuk igazat mond vagy tagad!ott eldöntheted erdemes e folytatni
2017. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen egy igazi párkapcsolat. Te kutakodsz utána, a barátod meg valószínű megcsal. Minek vagytok még együtt? Ennek semmi értelme.
2017. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne jöjjön rá? Képtelenek vagytok öszintének lenni egymással?????????
2017. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Te se vagy különb,mint a párod. Le kéne ülni és őszintén megbeszélni a dolgokat.

ő az exével beszélte meg a kapcsolati gondokat valószínűleg(helyetted).te pedig kutakodtál és most itt beszéled ki és kérsz tanácsot.

egymással kéne kommunikálni és őszintének lenni. nálam nem férne bele,hogy ne mondjon igazat .de az se persze,hogy kutakodjak utána és a háta mögött tervezgessek.

2017. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz megcsalni, hogy valaki az exével találkozzon. A kutakodás viszont egyértlemű.
2017. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már rég le kellett volna lépned.
2017. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!