Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, és gyerek is lehet belőle. Ti ebben a szituációban mit tennétek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezen a héten szerdán (15.-én) szakított velem a barátnőm miszerint én férfi létemre "hisztis" vagyok és "embergyűlölő". Két-három fiú ismerősével volt és van problémám különböző megalapozott okok miatt, és ezt a szemére is vetettem. Ezek miatt lettem egyszerre "hisztis" és "embergyűlölő", mert két-három fiú haverjával ápolt kapcsolata nem tetszett. Mintha tízessével szidnám az ismerőseit. Végül bevallotta hogy megcsalt és még gyerek is lehet belőle. Bevallotta azt is hogy bűntudata van, és lehet hogy tényleg anya lesz, emiatt nem szeretné tovább folytatni velem, ugyanis kérdésemre, miszerint én lehet hogy egyszer megtudnék bocsájtani neki, ő saját magának már nem. Tehát bánja, és nem kicsit. Szinte kínozza magát. Úgy vettem ki, hogy nem a "hisztieim" és az "embergyűlöletem" miatt szakított velem (bár nekem először ezt vetette fel) én úgy érzem hogy bűntudata miatt van. Ezeket korábban is felvette és jelezte hogy ezek miatt nem akar szakítani velem, de végül mégis szakított. Rájöttem hogy önmagának nem tud megbocsájtani. Nem az a könyörgős típus de érzem hogy komoly bűntudata van.

Ráadásul április 23. óta minden szombaton amikor megteheti bulizni jár, holott előtte egyszer sem tette, azok a barátnői akikkel megy, már évek óta ismeri őket, így ők nem lehetnek változás okozói, mivel előtte megvolt minden héten bulizás nélkül is. Rákérdeztem, és "ő csak iszik és jól érzi magát, nincs más dolog"

Ő maga nem tudna eltartani egy gyereket, elbocsájtották a középsuliból, mert alvászavara van, és mindig csak későn tud elaludni és felkelni. Ezek miatt nem tudták osztályozni, így kirúgták. 8 általánosa van, meg egy éves Szociális gondozó és ápolói szakma. De nem boldogul, nem tud elhelyezkedni benne. A Tescoban gályázik kasszásként havi 70 ezerért.... nyilván nem tud felnevelni egy gyereket. Ráadásul a családja, a szülei is nagyon rossz anyagi körülmények között éltek és élnek, van amikor étel és innivaló csak a kishúgára jut, és az egész család nélkülözik, éhezik. Volt hogy a saját tamponját velem vettete meg....

Én 25 vagyok, ő 19 éves lány, és fél éve vagyunk együtt. A 8 általánoson és az egyéves Szociális gondozó és ápoló szakmán kívül nincs semmije, és nem is tud elhelyezkedne velük nyilvánvalóan, nemhogy egy gyereket megszüljön és felneveljen. A "harmadik fél" a srác pedig a barátnőm elmondása alapján pedig még jobban össze van zavarodva. Nem akarja ezt nyilván ő sem. Nagy nehezen rábeszéltem ezt a jó lányt hogy találkozzon velem ma 14:30-kor a Tesconál, mert ma dolgozik, és elmegyek, és belegyezett. Én még mindig szeretem őt, de bánt, hogy egy éjszakás kalanddal levehették őt a lábáról... Miközben én mindent megtettem érte. Nagyon csalódott vagyok. Ma délután találkozok vele, és nem tudom hogy mi legyen, de ő bánja hogy lefeküdt a sráccal. Ti mit tennétek? Mit kérdeznétek tőle? Hogy járnátok el? Minden jöhet ami csak eszetekbe jut. Mi legyen? Bánt hogy eldobott részemről 6 hónapot egy másik srácért egy éjszaka miatt, miközben ő semmit nem tett le az asztalra.



2016. jún. 17. 11:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarsz egy eletre a nyakadon csimpaszkodo lusta luvnyat a kismajmaival meg most lepj le
2016. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennek? Mit kerdeznek?

Semmit az egegyadta vilagon.

megcsalt , szakitottunk ott az ajto.raadasul fel evnyi kapcsolatban mindezt..ami igen rovid..

nem is ertem,hogy te tulajdonkeppen mit akarsz. Ha ujraakarod kezdeni hajra.

2016. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

nem értem, mi a kérdés?


a barátnőd megcsalt, meg akarja szülni a a gyereket a 70 ezres fizura, terhesen bulizni jár, és még téged is egy hazugsággal dobott ki. mi van???? :D és te még akarsz vele találkozni?

2016. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm.. Nehéz ügy. Ahogy olvaslak,Teged is a jószíved fog sírba tenni. Valahol az is jó megoldás,ha egyszerűen hátat fordítasz,hiszen szakított. Nem szabad keresni,főleg nem belemagyarázni más okot,Fogadd el azt az indokot,amivel lelépett. Még akkor is a Te jellemedet minősítette, Te pedig próbálod őt menteni. Nagyon azeretheted ezt a lányt ... De vigyázz,nagyon el fog taposni,ha látja hogy szó nlkül is ugrasz. Semmi értéked nem lesz a szemében,és csak akkor dorkmbol majd,ha bajban van. Te pedig sajnálatból futni fogsz. Próbálj meg ezen változtatni! Az apukáról nem igazán esett szó. Ha a gyereket megtartják,együtt nevelnék fel?
2016. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

#5


Apuka valószínű Horgoson vagy valamelyik másik táborban hesszel és csak néha jön ki a rá vágyakozó nőkkel szexelni egyet, védekezés persze nincs, mert tilos meg a nő kivételesen nem is kéri, csak a barátjának kell "extra vastag, extra érzéktelenítős" gumiban csinálni.

2016. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Te is irtad,semmit nem tett le az asztalra.Megcsalt,lehet terhes.Mit szeretnèl mèg kèrdezni egy ilyen lánytól?Èn hagynám csináljon amit akar,majd az apuka eltarthat.
2016. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem élnék le a helyedben csalódottan egy egész életet, és nem is nevelném másnak a gyerekét.


Ha a 19 éves lányka szét tudta tenni a lábát védekezés nélkül, akkor oldja meg a további életét is.


Majd a gyerek apjával megoldják a dolgot.... semmi közöd neked az egészhez.

2016. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell buntudatbol a nyakadra venni valami ostoba proli libat aki ennyihez ert maximum hogy fel tudja magat csinaltatni. Alvaszavar... jol van :'D. Remek kifogas arra hogg valaki tanulatlan proli maradjon. Esti gimirol magantanulosagrol hallott mar? Ja hogy abba mar tobb energiat kene fektetni mint a felcsinaltatasba... hagyd ezt a luvnyat. Lehuzna csak.
2016. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szergej55 ***** válasza:
100%
Otthagyni.
2016. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Terhesen iszogat és bulizik? az a gyerek fogyatékosan fog a világra jönni! Miért nem tudta elvetetni vagy védekezni? MEGCSALT TÉGED! Ez megbocsáthatatlan bűn! Bezzeg mikor az a pali kufircoltä akkor nagy örömben volt része....Hagy ott!
2016. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!