Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet a következménye, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a következménye, ha nem mondom el a pasinak, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerkedtem meg egy férfival, randiztunk párszor, nem gondoltam, hogy komoly lesz, furcsa volt az időbeosztása, a legkülönbözőbb idöpontokban találkoztunk, állítólag a munkarendje miatt. Gyanús volt a viselkedése, kérdeztem, hogy van-e valakije, tagadta. Összeköltözésről, gyerekről beszélt, nagy volt a rózsaszín köd. Kulcsot adott a lakásához, még alig ismertem, nem akartam összeköltözni vele. Terhes lettem. Kétségbeestem, nem tudtam telefonon elérni, azt mondta, munkaügyben elutazott. Persze kiderült, hogy nem munkaügy, hanem feleség és gyerek van, a lakás meg nem az övé, csak bérli a cége, amig más városban dolgozik.

Teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, tel szám csere, stb. Lehet belőle bajom, ha eltitkolom a gyereket?

Nem akarom a támogatását, jó munkahelyem van, saját lakásom, nem vet fel ugyan a pénz, de ketten elélnénk belőle.


2017. nov. 1. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lehet belőle.
2017. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Így a legjobb, feltéve ha nem akarsz tőle semmit.
2017. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom
2017. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
itt csak a gyereket sajnálom
2017. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A gyereked sérülni fog lelkileg,hogy az apja xarik rá,ezt garantálom.
2017. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg sosem fog érdeklődni utána, ezért semmi következménye nem lesz. Még csak titkolni se kell nagyon, mert nem fogja érdekelni.


Viszont amire számíts azok a családi dörgedelmek, károgás anyádtól-apádtól meg a többi rokontól.

2017. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor mit írnak a papírokba, hogy ki az apa? Szerintem párt nehéz lesz találnod gyerekkel és egy ilyen sztorival.


De én ezt az egészet nem értem. Fura volt a csóka és te azért lefeküdtél vele. Ráadásul csupasz fasszal tabi nélkül. Vagy mitől csúszott be a gyerek?

2017. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Azert en atgondolnam.Egyrészről a feleségnek sem ártana tudnia mi történt.Mint ahogy téged is hulyitett pár hónapog,a feleségét èvekig hülyíti.Mint nő a nönek megadnàm a tiszteletet h eldöntse mit akar.Másrészt ott a gyerektartás.Amit valljunk be igenis még könnyebbe teheted a gyermeked életét.Másrészröl a pasit is kicsit megkopaszkod.Ennyi igenis jàr neki.Es joga van tudni h van egy gyermeke.Amugyis mit hazudsz majd a gyermekednek?H nem tudod ki az apja??Vagy apád elhagyott mikor megtudta h vagy?gyerektartast sem fizetett?amugy jo ha igenis bevan gyesezve ki az apa.Hidd el a kesobbiekben donto lesz a gyermek eleteben.Akár örökölhet is apai ágon.Itt nem is a pénzröl van szo,es nem is rolad.A gyermeknek apa is kell.megha netán az apja letagadja akkor is adtàl eselyt.a ficko sem

issza meg buntetlenul.megérdemlitek h boldogok legyetek.es igazságban nőljön fel a kicsi.

2017. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát lesz akkor egy lelki sérült gyerek, egy nő, aki majd sír, hogy nehéz part találni gyerekkel, egy feleség akit egy gerinctelen nyomorék csal, és semmit sem tud róla.
2017. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sem tartanám, de ha mégis, kiteregetném a lapokat.

Tetszik vagy nem, az anyagiak is fontos szerepet játszanak az életben, bebiztosítanám a gyereket másik oldalról is.

2017. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!