Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet a következménye, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a következménye, ha nem mondom el a pasinak, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerkedtem meg egy férfival, randiztunk párszor, nem gondoltam, hogy komoly lesz, furcsa volt az időbeosztása, a legkülönbözőbb idöpontokban találkoztunk, állítólag a munkarendje miatt. Gyanús volt a viselkedése, kérdeztem, hogy van-e valakije, tagadta. Összeköltözésről, gyerekről beszélt, nagy volt a rózsaszín köd. Kulcsot adott a lakásához, még alig ismertem, nem akartam összeköltözni vele. Terhes lettem. Kétségbeestem, nem tudtam telefonon elérni, azt mondta, munkaügyben elutazott. Persze kiderült, hogy nem munkaügy, hanem feleség és gyerek van, a lakás meg nem az övé, csak bérli a cége, amig más városban dolgozik.

Teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, tel szám csere, stb. Lehet belőle bajom, ha eltitkolom a gyereket?

Nem akarom a támogatását, jó munkahelyem van, saját lakásom, nem vet fel ugyan a pénz, de ketten elélnénk belőle.


2017. nov. 1. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem joga van tudni arról, hogy apa lesz. Meg a gyereknek is, hogy ki az apja. Viszont biztos vagyok benne, hogy aláíratnék vele egy papírt, miszerint tartsa távol magát a gyerektől. Szerintem egy ilyen férfi nem való apának, és jobban tönkretenné azzal az életét, ha jelen van a pici életében.


Kitartást neked!

2017. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En nem titkolnam. A gyerek felno es biztos megfogja kerdezni ki az apja. Ha nem mondod el neki, megromolhat a viszonyotok. Raadasul ne adj isten lehet olyan egeszsegugyi problemaja a jovoben, ami miatt szukseg lehet a biologiai apjara es akkor mar lehet meg sem talalod. Ha megtartod a gyereket, mindenkepp mondd el a pasasnak szerintem.
2017. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha felkeresed a pasast. Egyrészt joga van tudnia neki is és a feleségének is... Másrészt már csak a gyerektartás miatt is, legalább ennyi jár. És igen, a gyereknek is joga van tudnia az apjáról.
2017. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
dehogy van joga tudni... és ha tönkreteszi az életeteket? most már szépen oldjátok meg, de nélküle. Ha jól jönnek ki a dolgok, akkor gyerekkel is fogsz találni valakit, aki talán még jó apja is lesz ehelyett az idióta helyett. Hozd ki a legtöbbet ebből a helyzetből, és már fel ne vedd vele a kapcsolatot...
2017. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!