Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mind szellemileg érett nők és férfiak véleményére volna szükségem.


Volna egy problémám.


Harminc éves vagyok.


Van egy két éves kapcsolatom.


Egy ideje elkezdődött az a gond, amit unalomnak neveznek.


Tudni kell rólam, hogy szeretem a változatosságot szinte minden téren.


És azt is, hogy e kapcsolatom előtt nem voltam a kapcsolatkialakitásban nagy játákos.


Nagyon nehezen ment az ismerkedés. Nem is tudtam tartós kapcsolatot kialakitani.


Ezidáig volt körülbelül hat barátnőm. Mindegyik kapcsolat csupán maximum három hónapig tartott, mivel nem voltam


érett erre egészen idáig.


Ebből kifolyólag rá lehet jönni, hogy úgymond nem éltem ki magam.



Szeretem a változatosságot szinte minden téren. Pláne a kaja terén.


A jelenlegi kapcsolatomban, ami már tart a fent emlitett ideje, jól érzem magam. Szép batátnőm van. Pontosabban az


arca, szemei nagyon elbűvölőek, csak az alkatával vannak problémák. Igaz, amióta jár velem, már húsz kilót fogyott,


hogy megfeleljen nekem.


A kapcsolatunk ideje alatt már háromszor megtehettem volna, hogy úgymond megcsalom. De nem tettem.

Egy alkalommal belementem abba a dologba egy buli alkalmával, hogy a barátnőm az egyik barátommal azt tehessenek


amit szeretnének.


Talán hülyének fogtok tartani, a szemem előtt csinálták. Szex.


Mivel előttem nem volt még senkije, ezért mentem bele a dologba. Annál szomorúbb dolgot nem tudok, ha valaki csak


egyvalakivel volt az életében szexuálisan. Ne is beszéljünk arról, ha egyáltalán.


Persze tudom, ez is személyiségtől függ. Például nagyapám és nagyanyám egész életükben csak és kizárólag egymással


voltak igy együtt.


Már beszéltem barátnőmmel erről a megunás dologról.


Persze nem örülne neki, ha megcsalnám, és tán bele sem menne, annak ellenére, hogy én egy alkalommal belementem,


hogy megtegye.


Erre gondolhatnánk, hogy teljesen jogos volna, ha ő is legalább egyszer megengedné nekem, hogy öhm... félrelépjek.


Én nagyon nem vagyok féltékeny tipus, ő igen.


Eddig csak két ötven és hatvan közötti nőt kérdeztem meg arról, hogy szerintük megcsaljam a barátnőm. Mindketten azt


válaszolták, hogy tegyem meg a tudta nélkül, mondván, amit nem lát, az nem fáj.


Csak én nagyon lelkis vagyok, és gyávaságnak tartom a hazudást.


Tehát, ha megtenném, száz százalék, hogy elmondanám neki.


Szóval, mivel anno béna voltam csajozás terén, és csak kevésszer jött össze egy kis etye-petye, igy nem éltem ki


magam.


Két év kapcsolat után vágyom változatosságra.


Jó volna valaki mással is együtt lenni. Nem feltétlenül szexuálisan. Az is jó volna, ha csak valakinek


bolondithatnám az agyacskáját.


Azt tudja a barátnőm, ha flörtölök valakivel, és az utcán is megnézem a társaságában a nőket eléggé alaposan.


Ez neki nem esik jól. De engem nem zavar, ha ő egy férfit néz meg, vagy mesél arról, hogy a munkahelyén milyen


jóképű egyvalaki.


Nem vagyok féltékeny tipus egyáltalán. Sőt, még én is megmondom neki, ha én is jóképűnek találom azt, akit ő is.


Ő viszont a pokolig szitkozza azt a nőt, akivel beszélgetek, megnézem, bókolok neki.



Szerintetek mitévő legyek? Annak tudatában, hogy nem éltem ki magam még, de már ki tudnám, mert most már értek a


csábitáshoz.


Csaljam meg a tudta nélkül, vagy úgy tegyem ezt, hogy elmondom neki?


Ha én megteszem, neki is megengedném.


Talán a nyilt kapcsolat hive vagyok.


Úgy gondolom, hogy ha minden nap a kedvenc kajádat eszed, akkor előbb utóbb már tartózkodni fogsz tőle.



Nem is úgy gondolom, ez igy van.



Tudom, hogy egy kaja más mint egy ember.


De én azt a fölfogást vallom, hogy az unalom nem válogat tárgy és élő között.


Ti mit tennétek?



2017. nov. 2. 03:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mitévő legyek? Annak tudatában, hogy nem éltem ki magam még, de már ki tudnám, mert most már értek a


csábitáshoz."


Én már régen is megmondtam, hogy a tipikis béna, szerencsétlen, "jó fiúk" sokkal hamarabb megcsalják a barátnőjüket, mint a határozott, macho egyedek. Amint egy nőt megszereztetek, nyeregbe érzitek magatokat.

Én is elkövettem azt a hibát, hogy egy ilyen pasit választottam. Ő kedves, aranyos és sose csalna meg. Aha!


Amúgy az kérdésed egy katyvasz. Én ki...szottul sajnálom szegény barátnődet. Remélem hamar rájön milyen vagy.

2017. nov. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsonek: tipikus. Az meg nem baj ha a csaja feltekeny de o szexelhet mas fiuval meg meg is nezheti oket :D ez rendben van de persze a ferfi a gonosz mindig mert miert ne :D
2017. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már leirtad!!mèg mindig nem vagy kész egy párkapcsolatra.

Éld ki magad könyörgöm!!!!

Ne hazudj ne tőrd össze a nőd szivet?

Ha megcsalod es kiderul mit csinalsz?

2017. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Apafej! Azt írod, hogy sohasem voltál egy nagy fenomén a csajozás terén. Azóta mi változott? Hogy lett EGY(!) nő, akit véres verítékkel összeszedtél magadnak? Gondolod, hogy most csak csettintened kell, és csajok tucatjai ugranak, hogy lessék a kívánságodat? Mert ha ezt gondolod, akkor nosza, hagyd ott a barátnődet, és csapj bele a lecsóba. Csak aztán ne itt siránkozz, ha megint semmi sem jön össze. Mert ahogy az írásod látom, semmit sem tanultál a nőkről az elmúlt két évben, pedig megvolt rá az alkalmad.
2017. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyêl vele őszinte és szakits vele .Mond el azt neki amit itt leírtàl.Egyépként meg a leirásod alapjàn egy rafkós hazug embernek tartalak.Ha nem szeretek valakit akkor dobom .Mert ahhogy beszéltrl most a kapcsolatodról az jött le hogy nem vagy szerelmes msr a parodba mivel mar azon jàr az eszed hogy kivel mikor hogyan csalnad meg.
2017. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es szted miért beszélte rà a kérdező a pàrjàt hogy csalja meg nyugodtan.Sok ész kell hozzà.Ez egy indok hogy megcsalhassa ő is a bnőjét.Kérdező tedd meg hajrà.:)
2017. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A bnőd meg kis butuska m3g és naiv de majd tanul belőle hogy kivel àlljon szóba .
2017. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság amit leírtál, mert a világ nem így működik.
2017. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te szánalom király! Minek vagy még vele együtt? Ja, hogy ne legyél egyedül.

Süljön le a képedről a bőr.

2017. nov. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszaitokat. Érdekesek, tanulságosak. Kíváncsi vagyok a további véleményeitekre. Hajrá! Még egyszer köszönöm!
2017. nov. 23. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!