Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők ti elmondtátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti elmondtátok a párotoknak ha megcsaltátok?

Figyelt kérdés

Kérlek legyetek őszinték! Itt úgyse derül ki, hogy kik vagytok valójában!

Mondjuk ha távkapcsolatban vagytok és megcsaltátok a barátotokat elmondjátok neki? Kort is írjatok!


2017. nov. 6. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg párom, de ha megcsalnám, akkor nem mondanám el- hacsak nem akarok szakítani. Ugyanezt várom el egyébként tőle is, még mielőtt valaki nekem esne.
2017. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem azért csalom meg, hogy elmondjam neki, akkor az már nem is lenne megcsalás.

21L

2017. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"nem azért csalom meg, hogy elmondjam neki, akkor az már nem is lenne megcsalás"


Ezt átgondoltad? :D

2017. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem mondtam el neki, amíg vigyáztam ki sem derült. Amikor meg már nem érdekelt, hogy tudja-e vagy sem, nem voltam már elővigyázatos, akkor rájött magától. Már előtte vége lett a kapcsolatunknak. 25/N
2017. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

1. Nem csalnám meg mert gerinctelenségnek gondolom és hálistennek nekem van gerincem.

Ha esetleg mégis megtörténne valami csoda fojtán, biztos örlődnék rajta hogy elmondjam e neki, de a büntudat ugyis legyőzne, és elmondanám neki. Mert ha már megcsalnám akkor az nem hiába lenne. Ha igazán szeretném akkor ugysem csalnám meg.

2017. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha megcsaljátok akkor az jelenthet sok mindent pl. hogy megromlott a kapcsolat vagy megkívántatok mást! Na de ha megcsalás után is vele vagytok hivatalosan, nincs semmi szégyenérzet vagy lelkiismeret furdalás?Képesek vagytok ugyan úgy viselkedni vele mint azelőtt?
2017. nov. 6. 20:11
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha eljutok oda h mas mar ennyire erdekel,akkor elobb szakitok. Megtortent. Forditott esetben nem szeretnem megtudni ha megcsalT a parom,ha kiderulne, reszemrol vege. Szerintem aki csal,az cipelje csak egyedul a sulyat, mindenki aki szint vall,csak a sajat lelkiismereten akar konnyiteni.
2017. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
#3 Igen. Ha már tudja, akkor nem megcsalás, mert onnantól az ő döntése, hogy velem marad-e vagy dob.
2017. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Van amelyik elmondja, de szinte mindegyik csinálja.
2017. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!