Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítottatok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottatok a párotokkal elmondtátok-e neki hogy megcsaltátok (ha lelkiismeretfurdalásotok van miatta) a kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A szakításkor kellett volna megmondani.
2016. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,rúgjál bele még egyet!
2016. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyiknek a fejéhez vágtam, hogy mekkora egy idióta hogy észre se vette hogy konkrétan mással vagyok mellette és szanaszét csaltam. A szerencsétlennek azóta nem volt nője, én pár óra múlva már szexeltem mással. Akivel meg lehet csinálni azzal meg is kell.
2016. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki. Ha eddig nem tetted akkor ne adj neki egy újabb hatalmas pofont így a szakítás után is.
2016. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas dolog, de az első barátommal csak akkor tudtam szakítani, mikor már totál beleszerettem másba. Mikor az illetővel elcsattant egy csók, akkor esett le igazán, hogy az előző kapcsolatomnak nincs tovább értelme. Akkor szakítottam. Sosem mondtam el neki azt a csókot. Hogy miért? Nem akartam még egyet belerúgni, mert mint ember szerettem. Nem láttam értelmét, hogy a fejéhez vágjam.
2016. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik exem mondta el, részeként a tervének, hogy újra összejöjjünk. Nem igazán értettem a logikát a dolog mögött :D Én szakítottam vele, és az egyik kikönyörgött személyes találkozós "beszéljünk még róla" alkalmával kiöntötte a szívét, hogy ő hány meg hány módon csalt engem végig, és hogy megbánta, és már tudja, hogy ezt nem lehet velem megtenni, szóval úgy mégis, nem lehetne újrakezdeni? :D


Én nem mondanám el. Minek? Még jobban fájjon? A fenti esetben persze magasról tettem rá, ott meg már a "nem érdekli" állapot áll fenn, akkor meg azért felesleges. De ha egyébként is már szakítottunk, akkor csak abban az esetben mondanám el, ha nagyon nem tud továbblépni, és például a fenti esetben említett exemhez hasonlóan még hetekig-hónapokig rendszeresen a nyakamra jár, hogy de ő még mindig szeret és próbáljuk meg újra. Na, a végére már nem sajnáltam volna, akkor ha megcsaltam volna, annak minden részletességével együtt számoltam volna be róla, mert már annyira idegesített, de úgy egyébként meg ezt kihagytam volna a szakítás szövegéből.

2016. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Psycho ***** válasza:

A kérdés jellege alapján a megcsalás etikai dilemmáira illetve definíciójára (értsd: mi számít annak) nem kitérve...:

Szerintem NEM érdemes elmondani, sem kapcsolat alatt, sem utána, az ugyanis teljes egészében rólad szólna. Nagyon helyes, ha lelkifurdid van miatta, hiszen megcsaltad. Ezzel viszont Neked kell együtt élned.

Ha elmondod, annak kvázi az a célja, hogy átpakold magadról a terhet őrá, aki azonban nem tehet erről a dologról. Ilyenformán egy efféle vallomás mindig öncélú. A megcsalás terhét cipelje az, aki elkövette.

2016. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!