Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell megdöbbeni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megdöbbeni azon, ha a barátomon kívűl más férfival is mertem találkozni és beszélgetni?

Figyelt kérdés

A párom még dolgozni volt és este végzett a munkával. Mondta,hogy megy haza én merre vagyok? Annyit írtam neki,hogy majd megyek pár óra múlva. Azért nem írtam,hogy egy barátommal találkozom,mert akkor elnyújtotta volna a beszélgetést,hogy ki az pontosan,mit csinálunk? Szívesen vàlaszoltam volna a kérdesire,mivel nincsen titkolni valóm,de jobbnak láttam ha majd otthon mesélek neki.


Elmentünk egy bűfébe ezzel a barátommal. Férfi...mielőtt valaki megkérdezné. :-) Meglepetésemre két ismerősöm akik párt alkotnak ők is ott voltak,oda jöttek,köszönjenek.


Konkrétan ez a párbeszéd hangzott el.


- Szia "E" hogy hogy itt? A barátod hol van?


Erre én.


- Hellosztok,oh ő már otthon van,találkoztam egy ismerősömmel had mutassam be ő itt "X".


- De hát hol a barátod? Őt nem hívtad meg? Hitetlen hang és döbbent arc.


- Hát,nem..miért? Mondtam ezt én.


- Ja semmi, haha heeh hihi csak majd azért mesélj erről a pasidnak is. Haha hehe hihi!


És utána mindketten sápadt arccal meredtek ránk. Hogy úristen mit keresek én itt egy másik férfival? Jézus isten. Mással nem szabadna beszélgetnem. Ez milyen szemét és gáz dolog már. Nem?


Most komoly,őszíntén. Az ilyenen miért vannak páran kiakadva? Számomra ez nagyon kellemetlen szituáció volt. Egy olyan valami miatt kezdtem el magam szégyellni ami miatt lehet nem is kellett volna. Mert mertem valakivel találkozni és az illetőnek a lába között lógó van akkor már az baj?


Miért gondolják páran,hogy valaki kapcsolatban van akkor meg kell szűnjön a világ és csak a párunk lehet az egyetlen férfi? Mással még csak szóba sem lehet elegyedni,mert már értetlen arc fogad és gyanakadnak.


2017. nov. 6. 23:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%

#10


És azok nem akik ráhajtanak azokra is akik akár házasságban is élnek, csak "kihívásból" meg gyakorlásból és miután sikeresen beleszart az életükbe, pár szex után már áll is tovább? Az még rosszabb ennél. Szóval, ha ez a 0, akkor az a mínusz tíz.

2017. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
18%
Akkor miért nem hozzátok hívtad el.?Bemutattad volna a foszert a barátodnak ha már hét éve vagytok együtt.Lehet akkor máshogy látta volna a dolgokat a barátod. Mert így csak a nagy kerdojelet hagytad a fejében.
2017. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
De hát csak egyszer találkoztunk. Nem akartam felvinni a lakásunkra egy egyszeri beszélgetésre. Úgy hogy a barátom ráadásul munka után egyből haza ment. Majd pont vendéget kellett volna vinnem(?) Nem próbált meg felszedni és szétszakítani bennünket a párommal. Egy csomót mesélt arról,hogy merre utazott,milyen ott kint a munka és utána,hogy velem mi a helyzet? Meséltünk egymásnak,elköszöntünk és többet biztos megint jó hosszú ideig nem látjuk egymást.
2017. nov. 7. 00:37
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
#11 Nagyon sok barátságot tudnak szétszedni az ilyen féltékeny emberek. És legtöbbször minden ok nélkül csinálják. Egy párkapcsolat sem ér annyit, hogy egy barátot elveszítsek. Az a baj, hogy ebben az esetben már csak azért sem fogom eltűrni, hogy a barátom egy ilyen ember mellett legyen tovább.
2017. nov. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nálunk féltékenységről szó sem esett. Nem volt a párom féltékeny. Az arcára lett volna írva ha az lett volna. Szerencsére nem volt ilyen baj,feleslegesen aggódott volna!
2017. nov. 7. 00:40
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Na akkor jól van. Csak aztán nehogy az ismerősök kavarjanak be ha olyat mesélnek ami nem is volt. Sajnos vannak akik élvezetüket lelik ha így be tudnak kavarni mások kapcsolatába...
2017. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

#11 Ja és még hozzátenném: ha annyira jól működött volna az a házasság, akkor még az atya úristen se tudott volna bekavarni. Kár a harmadikat hibáztatni, ugyanis a kedves feleség sokkal nagyobb bűnt követett el. Az árulást.

Arról nem is szólva, hogy sok rossz házasság van, ami már megköttetésekor halálra volt ítélve. Mint például akik már huszon-egynéhány évesen örök, sírig tartó hűséget fogadtak egymásnak. (tisztelet a kivételnek)

2017. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
25%

#17


Dehogyisnem képes. Az ilyen Mr.Csábító szinte bármire képes, sajnos jó, hosszas példán át láttam, kis híja volt egy valóban normális házasságban élő nőt (nem rokon vagy ilyesmi) elcsábítson a hazudozásával, szerencsére nem sikerült neki, mert lebuktattuk. Nem biztos, hogy történt volna bármi is, de az a görény mindig elment a határokig és ritka manipulatív volt.

2017. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
29%
#18 De valamire csak vágyott a hölgy amit a házasságban nem kapott meg. Amivel tudta a fickó manipulálni és kísértésbe ejteni.
2017. nov. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen párbeszéd 14 évesek között szokott lezajlani.Ha ti idősebbek vagytok,akkor bocs.
2017. nov. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!