Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell megdöbbeni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megdöbbeni azon, ha a barátomon kívűl más férfival is mertem találkozni és beszélgetni?

Figyelt kérdés

A párom még dolgozni volt és este végzett a munkával. Mondta,hogy megy haza én merre vagyok? Annyit írtam neki,hogy majd megyek pár óra múlva. Azért nem írtam,hogy egy barátommal találkozom,mert akkor elnyújtotta volna a beszélgetést,hogy ki az pontosan,mit csinálunk? Szívesen vàlaszoltam volna a kérdesire,mivel nincsen titkolni valóm,de jobbnak láttam ha majd otthon mesélek neki.


Elmentünk egy bűfébe ezzel a barátommal. Férfi...mielőtt valaki megkérdezné. :-) Meglepetésemre két ismerősöm akik párt alkotnak ők is ott voltak,oda jöttek,köszönjenek.


Konkrétan ez a párbeszéd hangzott el.


- Szia "E" hogy hogy itt? A barátod hol van?


Erre én.


- Hellosztok,oh ő már otthon van,találkoztam egy ismerősömmel had mutassam be ő itt "X".


- De hát hol a barátod? Őt nem hívtad meg? Hitetlen hang és döbbent arc.


- Hát,nem..miért? Mondtam ezt én.


- Ja semmi, haha heeh hihi csak majd azért mesélj erről a pasidnak is. Haha hehe hihi!


És utána mindketten sápadt arccal meredtek ránk. Hogy úristen mit keresek én itt egy másik férfival? Jézus isten. Mással nem szabadna beszélgetnem. Ez milyen szemét és gáz dolog már. Nem?


Most komoly,őszíntén. Az ilyenen miért vannak páran kiakadva? Számomra ez nagyon kellemetlen szituáció volt. Egy olyan valami miatt kezdtem el magam szégyellni ami miatt lehet nem is kellett volna. Mert mertem valakivel találkozni és az illetőnek a lába között lógó van akkor már az baj?


Miért gondolják páran,hogy valaki kapcsolatban van akkor meg kell szűnjön a világ és csak a párunk lehet az egyetlen férfi? Mással még csak szóba sem lehet elegyedni,mert már értetlen arc fogad és gyanakadnak.


2017. nov. 6. 23:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két ismerősöd fogyatékos. Ennyi a történet.
2017. nov. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Bence_ ***** válasza:
100%

Mindenki magából indul ki.

Mivel ők félre lépnének ezért csámcsognak ezen mert így maga helyett mutogathat másra.

2017. nov. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%

Két dolog jutott eszembe így erről a kérdésről.


Hogy te nagyon is élvezed a helyzetet,hogy féltékennyé teheted a partnered,vannak ilyen nők,én messziről kerülöm őket.


A másik pedig az a képmutató hülyének tettetés,hogy itt a legtöbb nő kifelé azt mutatja mennyire felvilágosult dolog más férfiakkal "lógni",közben meg sokkal gyakoribb a való életben a női féltékenység,amikor a férfit minden nőneműtől megpróbálják eltiltani.


Szóval ez a kérdés is csak a szokásos önámítás és képmutatás,nincs új a nap alatt.

2017. nov. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
29%

Ennyi szövegértésre képtelen idiótát...

Figyelj csak nincs ezzel semmi baj. Vannak párok, akik konkrétan összenőnek egy emberré, mindenhova együtt mennek, ki se lehet szedni őket egymás s.ggéből. Örülj neki, hogy ti nem vagytok ilyenek. Egy kapcsdolatban is elengedhetetlen a szociális élet, a barátokkal vagy egyedül töltött idő. Párodat ez láthatóan nem zavarja, mert értelmes ember.

Nekem is vannak a mai napig nagyon jó férfi barátaim, nagy részüket az egyetemen ismertem meg, mikor már párommal is együtt voltunk. Nálunk sem volt soha probléma 5 év alatt ebből. Nem vagyunk egymás szülei, összenőve sem vagyunk. Igazából egy rossz kapcsolatot mindig abból lehet szinte felismerni, hogy nem "engedik" a másikat sehova egyedül. Hogy le vannak korlátozva, mert féltékenység van. Ami egy normális kapcsolatban nincs jelen. Örülj neki, hogy ti nem vagytok ilyen korlátoltak.

2017. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nekem is vannak fiú barátaim, egyszer az egyik volt pasim felhívott nagy lazán, hogy "hallom, megcsalsz az xy-nal", mert valaki mondta neki, hogy látta, ahogy együtt ebédelünk a sulimenzán :D Nyilván nem gondolta komolyan, és nem zavarta egyáltalán, meg tudta is, hogy vele megyek majd kajálni, de azért elég idegesítő, hogy egyesek azt se tudják, kínjukban mit csináljanak így mások szerelmi életében turkálnak.
2017. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ELég retardált ismerosok lehettek ezek, már bocsi. Ahogy látom nem is vagytok fiatalok es ennyire gyerekesek? Nekem is van lány baratom, mikozben nekem is es neki is van kapcsolata, sokszor kettesben megyunk csak el iszogatni, de ebbol nem kellene, hogy problema legyen.
2017. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nem is a barátaimról volt szó,csak ismerősök. Tényleg kb ez a beszélgetés hangzott el. Nem vagyunk idősek, szerintem még fiatalok vagyunk. 24/N - 28/F.

Nem először fordult elő ilyen amúgy. Fordítva is történt már ilyen. Hogy a barátom valahova nélkülem ment el,mert én nem akartam vagy nem tudtam valami miatt menni. A páromtól meg rögtön azt kérdezték,hogy na de hol van a barátnőd? Hogy hogy nincs itt? Úúirriiiisteeen hát ilyet! Féltékennyé tenni? Kit? De őszíntén! A barátom nem volt féltékeny,csak annak nem örült,hogy nem írtam meg neki,hogy találkozom valakivel. Nem zavarta,hogy egy férfi ismerőssel találkoztam. "El engedett" volna ha előre szólok is. De azért ismerem már és azért tudom,hogy kérdezősködött volna már azonnal. Jobbnak láttam ha otthon beszélünk erről.

2017. nov. 7. 14:38
 28/28 anonim ***** válasza:
rossz helyen vagy. keress normális embereket magad köré
2017. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!