Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párcserés csaj megkeresett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párcserés csaj megkeresett, hogy legyen viszonyunk kettesben, titokban. Szóljak a barátjának róla? Te akarnád tudni?

Figyelt kérdés

A neten találtunk párt párcserés szexre és ők eljöttek hozzánk múlt hétvégén egy éjszakára és itt voltak másfél napot. Közben sokat szexeltünk, végig meztelenkedtünk, a lányok leszbiztek is és buliztunk, jókat dumáltunk végig itthon.


Bejött mindenki mindenkinek. Tetszett a lány, mert külsőre a barátnőm ellentéte: Barátnőm nagyon magas, vékony, kis mellű, hosszú sötétbarna hajú. Ez a lány pedig alacsony, átlagos-formás alkatú, nagy mellű, szőke hosszú hajú. (Amúgy mindketten nagyon csinosak)

Abban maradtunk, hogy még a későbbiekben (pár hónapos távon) találkozhatunk újra így négyesben, csak akkor majd ők hívnak meg magukhoz.


Na és írt a lány privátban nekem nem rég, hogy ő benne lenne abban, hogy összefussunk ketten titokban a jövő héten és akár találkozzunk így rendszeresebben is, a többieknek nem kell tudnia róla. Nem akarom megcsalni a barátnőm. Szóljak erről a lány barátjának? Jó arcnak ismertem meg a srácot és rosszul esik tudni hogy a barátnője suttyomban(=titokban) megcsalná.


29/F


2017. máj. 27. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehetnek ilyen állati szinten emberek? Megszarok rajtatok. Atyaisten. A szex két ember dolga, akik elkötelezettek érzelmileg és fizikálisan is egymás iránt. Nem ilyen suttyom dugásokról kéne szólnia ennek. Nevetséges a lány, én elmondanám a partnerének.
2017. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Ne keverd a szart, különben nem lesz több édesnégyes
2017. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
A barátnődet már megcsaltad,-meg ő is téged ! Csak szólok.
2017. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Öm, az édesnégyes nem megcsalás? :D Vagy csak az számít annak, ha titokban csinálod? Nem értem a logikát.
2017. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem felesleges elmondanod. Összességében nincs közöd hozzá és nem érnél el vele semmit azon kívül, hogy a kapcsolatuk tönkre menne, a lány pedig megutálna.

Inkább intézzétek úgy, hogy legközelebb többet tudjatok együtt lenni négyesben.


Miért nem elég neki ez az állapot, miért akarja inkább kettesben? Hiszen ilyen alkalmakkor is biztosan megoldható, hogy külön-külön vonuljatok el szexelni egymás párjaival. Nem hiszem, hogy akkora problémát jelentene ezek után.

Amúgy kicsit irigyellek kérdező. :)

2017. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, miért van mindenki lepontozva, ha a barátnőddel egy fedél alatt dugtad a másik csajt, úgy, hogy tudott róla, akkor szerinted megsértődne, ha titokban is megdugnád? Ugyanez igaz a csaj pasijára is. Ennyi erővel nem tudom, mi értelme kapcsolatban lenni, a nyílt kapcsolat nem kapcsolat, mert ha valaki szerelmes, nem tudja elviselni, hogy a szerelme mással kefél :D
2017. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
én biztos kussolnék a helyedben - rohadt nagy mázlista vagy, én biztos nem kockáztatnám!
2017. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha el akarod mondani mondd. Ez nem kavaras, mert nem rosszindulatbol meg unatkozasbol osztod meg ezt az informaciot, hanem mert a csaj nem tartja be a jatekszabalyokat. Itt most nem az a lenyeg h ki mit gondol a negyesrol, hanem vmiben megegyeztetek es o ezt nem tartja be. Gondolom te is inkabb szeretned megtudni az igazsagot meg az elejen, mint azutan h felszarvaztak.
2017. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6 éve együtt vagyunk és van eddig egy közös gyerekünk. (Ő múlt hétvégén nagyszülőknél volt.)


Nektek hány év volt a leghosszabb kapcsolatotok és hány gyereketek van, amiért így vágjátok hogy a kapcsolatokban mennyi idő után jön vérfrissítés szexuálisan, hogy olajozottan menjenek a dolgok? Saját magatok példái érdekelnek.

Mi is elég konzervatívan kezdtük (orál, 3-4 alap póz), de pl tavaly már mindkettőnk kíváncsiságára az anált is kipróbáltuk például, pedig korábban engem sem nagyon érdekelt. Ugyanígy az évek alatt egyéb extrémebb dolgokat is a hálószobában és azon kívül is. Ti úgy képzelitek el, hogy két ember kapcsolata ugyanúgy néz ki 10-20 év után is, mint a legelején, ahol ugyanaz az őrült szerelem és romantikus szenvedély van ennyi idő után is magától, mint a legelején?

Rövid távon még csak egy hét telt el, de a múlt hét óta még jobban kívánom a párom és a kettesbeni együttléteink száma eléggé megnőtt, mióta ebben a kalandban volt részünk.

De még ha véletlenül tényleg akkora szentek vagytok így sokan egy helyre összegyűlve, nem tudjátok elképzelni hogy valaki máshogyan élje az életét mint ti?


2: Az nem baj ha velük nem, nem a szex az első.


3: Neem, mert neked és nekem mások a fogalmaink a megcsalásról. Ezzel nincs gond, csak ehhez a kérdéshez ne írj többet.


4: Igen, ugyanaz a válaszom neked is mint a hármasnak. Semmi baj.


5: "Hiszen ilyen alkalmakkor is biztosan megoldható, hogy külön-külön vonuljatok el szexelni egymás párjaival."

Múltkor is az volt, amit leírtál. Egy szobában nem tudtunk elhelyezni négy alvóhelyet, úgyhogy éjszaka is úgy aludtunk kettesben, hogy mindenki a másik párjával és pl így voltunk kettesben fürdeni is mindkét napon. Volt hogy négyesben szexeltünk, de többször is hogy kettesben. Nem csináltunk ebből problémát, senki nem volt hozzáragasztózva ezidő alatt a párjához. Persze végig egy fedél alatt voltunk és legtöbbször egy légtérben is négyen amikor ébren voltunk.


6: Mindent leírtam fentebb már, amit neked is címeznék.


7: Miért, ilyen nehéz négyes szexre másik párt találni? Nekünk egy héten belül sikerült, hogy felmentünk a netre keresgélni. És a találkozó is összejött két héten belül.

2017. máj. 27. 22:26
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

Elég kalandozós vagyok szexuálisan - szingliként, de még így is lehidaltam ezen. El nem tudnám képzelni, mennyire semlegesnek kéne lennie a páromnak a szememben, ha nem zavarna, hogy a szomszéd szobában egy másik csajt töcsköl. A gondolatát se bírnám elviselni. Elég furák vagytok...de a ti dolgotok, végülis.


Én nem mondanám el a pasinak, hisz már megcsalta veled, innentől kezdve mit kell ezen felháborodni? Szimplán nemet mondanék a lánynak.

2017. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!