Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltál, milyen volt szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltál, milyen volt szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés
Pl.: hogy érezted magad, hogy a szerelmesed más ágyában lesz majd nemsokára; milyen praktikákat talált ki a "párod", hogy együtt lehessetek stb.?
2011. jan. 1. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Több lánynak is voltam a szeretője nem csak 1-nek..


De az utolsóba beleszerettem túlzottan is és ez volt a hiba:

- Akkor találkoztunk ha a párja dolgozott...

- Pocsék érzés volt tudni, hogy éjszaka még is csak egy másik pasi mellé fexik be az ágyba és az a másik pasi öleli át minden éjjel

- sz@r érzés volt, hogy tudtam, hogy sosem leszek több mint szerető és nem fog a párjával szakítani

(abba most nem mennék bele h mi a f@szért maradt vele)

- és sz@r érzés volt mikor kórházban volt mert rosszúl lett és amikor bementem meglátogatni a pasija ült az ágyánál és őt ölelte át ő hozzá bújt oda,

- És kib@szott szar érzés volt mikor közölte hogy ennyi volt...


tudtam h vége lesz egyszer...


De a Szex az kib@szott jó volt! :D

2011. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
49%

Nekem anno két ilyen kapcsolatom is volt mindegyik évekig tartott. Én szerettem szeretőnek lenni. Persze bennem is volt néha olyan érzés, hogy most hazamegy és a felesége mellé fekszik az ágyban stb....

De tudtam mindegyik kapcsolatomban, hogy nagyon szerettek (10 évvel fiatalabb voltam mindegyiknél)és minden szabad idejüket velem töltötték. Hozzá teszem nem egy időben volt ez a két kapcsolatom. De ez már rég volt. Most 3 gyerekes családanya vagyok megtaláltam az igazit.

2011. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Megvallom őszintén nekem nem volt rossz érzés egy percig sem a tudat, hogy más nőhöz megy haza, sőt. Elfogadtam, tudtam az elejétől kezdve, hogy ő soha nem lesz teljesen az enyém. Ez tudatosult bennem és kész. Félre értés ne essék, imádtam, szerettem, sőt a mai napig tartjuk a kapcsolatot, mint barátok. Nem volt rossz érzés a tudat, hogy mással alszik, mert tudtam, hogy szereti a feleségét, tudtam, hogy a felesége is szereti őt. Sokat mesélt nekem róla, tudtam jól, hogy mi az, ami belőle hiányzott és bennem találta meg. Soha, egy percig nem ábrándoztam arról, hogy milyen lenne ha... az volt a célom, hogy megadjam neki azt, ami neki hiányzik. És, hogy mit kaptam én ezért cserébe: jó barátot, jó szexet, kiállt mellettem a legnagyobb bajban is. Soha nem éreztette velem, hogy én kevesebb lennék a feleségénél. Tudtam jól, hogy én másban vagyok erősebb és tudtam, hogy a felesége pedig olyat tud neki nyújtani, amit talán én nem tudnék. Ez így volt jó. Tudtam mit vállaltam, mibe kezdtem, hol a helyem.
2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem voltam szerelmes abba a srácba, akivel hasonló viszonyba voltam (azért nem mondom, hogy konkrétan szeretők voltunk, mert nem feküdtünk le, nem akartam, csak néha randiztunk, csókolóztunk, jól éreztük magunkat). Igazából nem éreztem szarul magam amiatt, hogy mással alszik, mivel tényleg nem voltak komoly érzéseim a srác iránt, inkább neki voltak/vannak irányomba. Mielőtt bárki megkérdezné, hogy akkor mért találkozgattunk, első párom volt, még tizenéves koromban, és jól esett, hogy azok után, hogy ő hagyott el engem visszatért, és udvarol. Meg mint barátot és embert nagyon tisztelem a mai napig, ezt ő is tudja, és mindig nyíltan elmondtam, hogy hogyan állok a dolgokhoz.

Hogy milyen praktikát talált ki.... Nem tudom igazából, sose kérdeztem, egyszer említette, hogy azt mondta, hogy egyik haverjánál van, mert ő fedez minket.

2011. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Én egyszer voltam tudtomon kívül szerető. A pasiról, akivel 2 hónapig jártam, és akibe őrülten szerelmes voltam, kiderült, hogy nős. Abban a pillanatban vége lett.

Aki úgy szerető, hogy tudja, hogy a pasinak/nőnek felesége/férje van, szerintem egy gerinctelen féreg! Akárhogy lefogtok oltani, ez a véleményem! Kívánom minden szeretőnek, hogy amikor megtalálja az igazit, aki mindent jelent neki, akkor az csalja orrba-szájba, hogy megtudja milyen fájdalmat okozott másoknak! Hiába mondjátok, hogy mindenhez két ember kell! Ha az egyik nem áll rá, a másik nem tudja megcsinálni! Ha nem lenne ennyi erkölcstelen ember, nem menne annyi házasság tönkre! Ha egy kapcsolat megromlik, hát ki kell belőle lépni, és újat keresni! Az a pasik 90%-nál kamu, hogy otthon nincs semmi, nem szereti a nőt, csak a gyerekek miatt, bla bla bla! Ingyen k*rv*z*k!

2011. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Basszus több női szerető van mint pasi?? Első válaszoló vok ...kezdem egyedül érezni magam :)
2011. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Én 3szor feküdtem le olyan sráccal,aki kapcsolatban volt:

1. A srác már együtt is él a bnöjével kb 3 éve, a srác rámkattant,nem volt rossz pasi nem ellenkeztem,párszor taliztunk,nem volt rossz,de volt már jobb is :D Így elkezdtem hanyagolni,mindig nemet mondtam utána a talikra,kb 6-7szer voltunk együtt.

2.A srácnak kb 8-9 hónapja volt bnöje,buli alkalmával összekerültünk,de lebuktunk az ismerőseink elött épp akcióban..Így a srác dobta a nöjét,összejött velem,de nekem nem kellett,így 2 hétre rá dobtam.

3.A srácnak kb 1 hónapja volt bnöje,feljött hozzám otthon is folytatni a benti munkát,nagyon összhangban voltunk mindig,és megkívántuk egymást.Bnöjét dobta,jártunk kb 2 hónapig, utána a srác megcsalt engem is és ejtett.


21/L

Azt tapasztalom, h több pasi lép félre egy kapcsolatban,mint nő. Amikor én másnak voltam a szeretője,nekem senkim nem volt.Nem muszáj egyet érteni.

2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Voltam én is szerető kb 25 éves voltam a NŐ meg kb 35.

Elég sűrűn találkozgattunk de nem volt semmi csak szex.

de viszont az nagyon jó. nem kellett kétszer mondani neki semmit szó szerint bukott rá a f@rkamra szinte csak pár mondat után.

nagyon jó volt vele.

2011. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Megkérdezném azt, hogy milyen indíttatásból voltatok szeretők?
2011. jan. 7. 16:07
 10/24 A kérdező kommentje:
Előző hozzászólásomat az összes eddigi és lehetséges válaszolóhoz intéztem.
2011. jan. 7. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!