Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rossz szeretőnek lenni?...

Miért rossz szeretőnek lenni? Voltál már az? ) :

Figyelt kérdés
Hogy lettél az..?
2010. jan. 25. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Voltam, és nem rossz. Be kell tartani a játékszabályokat, és akkor nem sérülhetsz. Hogy lettem az ? Egyszerűen megismerkedtünk, én egyedülálló voltam, a férfinak volt egy házisárkány egyre csak hízó felesége..
2010. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1 ismerősömet említeném meg,akinek szép bnője, gyereke, komoly kapcsolata van, nem mellesleg zenész,és egyszerre mindig több barátnője van... Mikor a bnője terhes volt,akkor is nyíltan csajozott.1-2 szeretőjét is ismerem,ők jóban vannak a bnőjével!
2010. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért rossz mert csak a sokadik helyen állsz az életében és ha ez nem zavar és esetleg tükörbe tudsz nézni és elfogadni akkor nincs gond.Mindenki mást vár az élettől, de a szeretők csak másodhegedűsök ha ezzel is beéred...én nem sokadik hanem első szeretek lenni valaki életében...
2010. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tudni hogy van akit jobban szeret... sok esetben
2010. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Sokadik lenni? Meg van akit jobban szeret? Na és ?? Kit érdekel? A szerető mivoltnak pont az a lényege, hogy nem törődünk ilyen dolgokkal. Mikor én szerető voltam, dehogy akartam én lenni első az életében, magasról teszek arra, hogy a a feleségéhez megy haza. Hiszen az én életembe is csak sokadik volt. Nem is vágytam másra. ÉS ?
2010. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtomon kívül voltam szerető egy rövid ideig. Még szerencse, hogy hamar kiderült, hogy a srác életében nem én vagyok az első, mert ki nem állhatom az őszintétlen embereket. A megcsalás számomra árulás, és egy árulóra nem vagyok kíváncsi. Azzal a sráccal is azonnal szakítottam, amint megtudtam, hogy évek óta "komoly" barátnője van.
2010. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én jó gyorsan lettem az, és nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen izgalmas játék tud lenni. Szingli életem mellett számomra tökéletes ez az életmód jelenleg, amég csak meg nem unom. :D
2010. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!