Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek csak szeretőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BethanyChurch kérdése:

Szerintetek csak szeretőnek akar megint?

Figyelt kérdés

Volt egy párom . Nagyon jól elvoltunk.heti 5x találkoztunk. Hétvégén elutazott munka miatt mindig. Mondta hogy befejezi ezt a hétvégi mu nkát végleg és mi lenne ha összeköltöznénk ?


Majd a következő hétvégén megláttam , mint kiderűlt a mennyasszonyával.


Keresett meg utána egy párszor . Írt . Letiltottam számot változtattam . Nem érdekelt a magyarázat.


Eltelt egy év.

Közben hozza költözött a csaja . És most születik meg a közös gyerekük.


Pár hónapja meg üzente egy közös ismerössel keressem meg . Sokat agyaltam rajta tegnap felhívtam . Összefutottunk .


Bocsánatot kért , élete legnagyobb hibáját követte el akkor.Elsírta magát hogy mennyire szeret.mindennapos vita téma vagyok otthon náluk. És hogy véletlen csúszott be a gyerek.bebiztosititta magat a csaj.


Szerintetek csak megint szeretőnek akar ? Nagyon szerettem de nem tudok hinni neki . Ha adnék is neki egy esélyt . Csak ugy hogy csak en vagyok. De akkor meg szakitsak szet egy csaladot ? :(



2017. máj. 25. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne nem várt volna ennyit,és nem csúszott volna be gyerek sem,mert nem lenne a nővel
2017. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy neki! Hagyd a fenébe!
2017. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De keresett sokszor . Csak nem reagáltam rá. És az nem lehet hogy ezért maradt inkább a jól megszokottnál ? Már nem fiatal..
2017. máj. 25. 14:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szeretőnek akar.

Meg véletlenül becsúszott a gyerek?Ugyanmár.Ha annyira nem akarta volna, akkor a minimum, hogy gumit húz, még Úgyis, ha a nő gyógyszert szed.

2017. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Naív vagy.

Megkérte a kezét... gondolkodj már. Rózsaszínködből amint felébredsz, meglátod hatalmasat esel ismét pofára.

2017. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bonyolítsd az életedet. Hagyd őt, lesz olyan, aki csak és kizárólag tőled akar majd gyereket, ez a hapsi áltat téged, megijedhetett a felelősségtől, te jelented neki a család mellett a szabadságot, de soha nem fog elköltözni a családtól. Felelős felnőtt embereknél nem csúszik csak be egy gyerek, akármilyen szappanoperát is akar neked bemagyarázni. Legyen több tartásod, és hagyd a francba, különben mindig is második maradsz.


26 N

2017. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésedet" nem fiatal már",hopp gyerek is lesz,kéne valaki neki,aki kéznél van,ne te legyél!
2017. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó " csillagállás"... felejtsd el, kezdj el egy normális kapcsolatot egy arra érdemes emberrel...
2017. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy olvasd el, amit ide leírtál.


Hagyjuk ezeket az élete legnagyobb hibáját követte el stb. kamu közhelyeket. Normális ember nem csinál gyereket, ha nem akar. Ha annyira teher neki az az állítólagos minden napi vita, rég nem élne azzal a nővel.


Már egyszer láthattad, hogy miféle ember. De ha ennek ellenére pont ez kell, hajrá.

2017. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
szeretőnek akar. vagy ha nem is, akkor előbb-utóbb melletted is fog szeretőt tartani.
2017. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!