Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés megcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Manapsag egyfajta divat lett a 18-25 évesek körében. Milyen érzés?

2017. dec. 5. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, nincs párom. Ha lenne, biztos kipróbálnám, csak hogy tudjak válaszolni a kérdésre.
2017. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Helyes! Fel kell zárkózni
2017. dec. 5. 21:25
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Én gerinccel is születtem...e téren "szűz" maradok;)
2017. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én a 30as 30feletti korosztálynál vettem észre,hogy félrelépnek. Aa saját (21vagyok) korosztályomra ez nem.jellemző.
2017. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ugye mindenki magából indul ki
2017. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a megcsalás alatt nincs különösebb érzése az embernek, akkor a félrelépés varázsa alatt vannak. Ezután tudatosul bennük, hogy valami olyat tettek, amit nem kellett volna és hogy milyen érzés lehet a párjuknak, ha megtudja.
2017. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Az elején az ember azt hiszi, hogy most valami nagyon izgalmas dologra készül, elhiszi, hogy "egyszer élünk".

Aztán amint a dolognak vége van jön a borzasztó lelkiismeret furdalás, egyből csak a párod arca lebeg előtted, és minden szép amit érted tett.

A melletted fekvőt a hátad közepére sem kívánod és legszívesebben elásnád magad, hogy mi a fenéért nem gondolkoztál, hogy lehettél ilyen felelőtlen, hogyan fogod ezt jóvá tenni, és az egész egy kicsit se érte meg.

2017. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Jaj hagyjuk már ezt a manapság divat lett a megcsalás szöveget. A megcsalás egyidős a monogámiával, szóval már ük-ük-ük-ük nagyanyáink és nagyapáink is űzték, csak régen nem volt divat elválni miatta.

Hogy milyen érzés az attól is függ, kinek mit jelent a megcsalás. Hogy lefekszem mással is a páromon kívül, vagy ő mással rajtam kívül nem jelent különösebb érzelmi terhet, mert számunkra a megcsalás ennél egy jóval tágabb fogalom. A szex egy harmadikkal csupán a testi élvezetekről szól, nincs mögötte érzelem sem komoly szándék, a harmadik soha nem fog a párom nyomába érni, pusztán egy szórakozás, a hódítás és a vadászat öröme hajt ilyenkor, amit a saját párommal nyilván nem tudok megélni 10 év után.

2017. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, te is egy lelki nyomorék vagy.
2017. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

9-es

Lehet, de kettőnk közül én legalább nem vagyok megkeseredve. :-)))

2017. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!