Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal marcius 15. en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal marcius 15. en leszunk 1 evesek. O 20eves. O elakar majd vinni vacsorazni. En is valami progranra gondoltam. Tudnatok otleteket adni? A lenyeg h ne legyen tul draga. Nem tudok sok penzt osszegyujteni

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem inkább az ágyban lepd meg vmivel. valamilyen fehérnemű szettel (nem csak meltartó bugyi párosításra gondolok, fűző harisnyakötő combfix) vagy valamilyen játékkal, garantáltan nem marad el a hatás. :) viszont ha mindenféleképpen programot akarsz, valahogy óvatosan szedd ki belőle, esetleg ismerősöktől is kérdezgethetsz, hogy mit szeret csinálni. Mi már lassan a 3. évünket töltjük együtt, nemrég voltunk pesten a sweet escape-ben, mind a ketten igen élveztük:)
2015. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Márciusban már kezd tavaszodni. Elmehetnétek egy kicsit sétálni a közelbe egy erdőbe, és vihetnél egy pokrócot amit leterítetek valahová és... A többi adott :)
2015. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó ötletem. Tanulj meg normálisan írni. Szerintem ezzel lepd meg. Köszönöm
2015. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol en olyanra gondoltam, hogy egy ejszakara fizetnek kettonknek egy szobat valahol. Ott kettesbe tudnank lenni, zavaras nelkul.
2015. jan. 11. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
ez is jó ötlet. van egy nagyon hangulatos kis hotel lillafüred mellett, a szobához egy óra jakuzzi jár, a hotel hallja étterem, a kaják is fincsik, látnivaló is van bőven, isteni a latte-juk, nekem csak pozitív véleményem van róla, és tipikus romantikus hely, fent az erdő közepén, semmi sincs a környéken, mi párommal nagyon élveztük a dolgot, és tervezzük hogy idén nyáron is visszalátogatunk :)
2015. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hajduboszormeny kornyeken kellene valami szallas olcson:)
2015. jan. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!