Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lannyal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lannyal a Tinderen aki azt javasolta, hogy az elso randit illetoen innen meritsek otleteket. Nos, varjuk a tippeket: hova mehetnenk, mit csinalhatnank?

Figyelt kérdés
A beulos helyeken eltoltott obligat oda-vissza kerdezoskodessel lejatszodo randikat egyikunk sem szereti. En tovabba nem szeretek penzt kolteni.
2016. júl. 13. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezzen már, aki szeret pénzt költeni. :D
2016. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a gyerekszobát, te legózhatsz az egyik sarokban, ő meg babázhat a másikban. Esetleg egy játszótéren hintázzatok, az legalább ingyen van.
2016. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha megírod hány évesek vagytok és merrefelé laktok, az sokat segít.
2016. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el fodrászhoz. Nehogymár ne tudj kitalálni magadtól valamit. Itt tartunk? Szégyent hozol a férfitársadalomra :)))
2016. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a szennyvíztelepek környéke ilyenkor gyönyörű.
2016. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ezt komolyan mondta? Én csak azt tudnám elképzelni, hogy ironikusan mondjam a pasinak, hogy ennyire ötlettelen, akkor kérdezze meg itt! :) :) :)
2016. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugy tünik, a lanyt nem a kreativitasoddal nyügözted le...


Alacsony költsegvetesü ötlet pl. a piknik. nem kell tulzasba vinni. Par hütött eper, mascarpone, edes pezsgö... annyi talan meg belefer.


Akar kirandulhattok is a termeszetben, kerekparturazhattok.

Ha szelcsend van, keressetek egy alkalmas helyet es tollaslabdazzatok... az ötletek tenyleg hatartalanok.


Talald ki, hogy mihez van kedved, mert azert legalabb tudsz lelkesedni. Ill. mik a szemelyiseged erössegei es azokaz hogyan tudnad kimutatni. Annyi mindennel le lehet nyügözni egy lanyt, ha ertesz hozza: fözhetsz neki, megmasszirozhatod, bevezetheted a kedvenc sportodba...


Es itt az, ami egyik legjobb improvizalt ötletem volt: vigyel egy marek magot, füreszes bicskat es par meter erös madzagot is. Többre nem lesz szükseg... es epitsetek a termeszetben (akar parkban) egy improvizalt madarhazat. Egyik elsö randin vetettem be, amikor eppen nem voltam toppon anyagilag de nem akartam halasztani a randit. Vegig röhögtük az egeszet. Fantasztikusan ocsmany takolmanyt alkottunk több oras barkacsolas utan es olyan büszkek voltunk magunkra, mintha arvahazat epitettünk volna egy nap alatt. Az est folytatasa arra engedett következtetni, hogy nem ez volt eletem leghülyebb ötlete ;)

2016. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!