Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős férfiak hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Nyilván a szerelem a házasság, közös élet, gyerekek egy nagyon szép dolog és a legtöbb ember aki saját családra vágyik annak ez az egyik eszenciája hogy boldog életet éljen.

Na de nyilván az élet nem ennyire egyszerű, szép is lenne.

Az érdekel hogy hogyan kezelitek azt a szituációt ha a kelleténél jobban megkedveltek egy másik nőt?

Ez legyen egy munkatárs, egy családbarát, egy régi ismerős, egy új ismeretség bárhonnan.

Nyilván a hűség egy döntés sokan tartják magukat a maguknak és párjuknak tett ígérethez, mások viszont nem ( ami egy másik téma és azt sem ítélem el bizonyos körülmények között ).

Tehát hogy reagáltok ha tudjátok hogy ez a másik nő talán képes lenne kissé elcsavarni a fejeteket ( természetesen nem arra gondolok hogy a nő tudatosan csábítgat és az a célja hogy meghódítson).

Tudatosítjátok hogy ez természetes dolog hogy egy másik emberrel is lehettek egy hullámhosszon, működhet a kémia de ennyi ugyan úgy ismerős/barát viszonyt tartotok fent és tudjátok ezt kezelni vagy esetleg próbáljátok kerülni az illetőt?


Nincs ilyen szituáció az életembe egyszerűen érdekelne a véleményetek és álláspontotok a témáról :)



2017. dec. 7. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerülném, semmi okom nem lenne rá. Viszont, ha már kezdene túlzásokba esni, akkor elég gyakran beszélnék a páromról. Éreztetném vele, hogy szeretem a párom, és eszem ágában sincs elhagyni őt.

Ha ezek után sem venné a lapot, finoman közölném vele, kicsit vegyen visszább.

S tudatnám a párommal is, inkább tőlem tudja meg az ilyesmit, mintsem más szájából. Nálunk így működnek a dolgok s nagyon jól megvagyunk egymás mellett :)


28/f

2017. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Munkatárs - az munkatárs, olyan, mintha nem is nő lenne.

Családbarát - barátról beszélünk, megint nem tudok nőként tekinteni rá.

Régi ismerős - nem véletlen, hogy csak ismerős. Sosem fogom jobban kedvelni.

Új ismeretség - ilyen meg nincs, ha feleségem, barátnőm van.

2017. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem teszel fel ilyen kérdést ha nincs ilyen élethelyzet most nálad😏én ugyanúgy bánnékvele mert elvileg nem akarsz tőle semmit...de neked bejon a csaj 😂😏
2017. dec. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első. Nem az volt a kérdés hogyan pattintanád le magadról egy nőt mivel kihangsúlyoztam hogy nem tudatosan akar el csábítani sőt nem is csábít.

De nincs kedvem elmagyarázni újra úgyhogy köszi a válasz.


Második. Köszi a választ de nem ez volt a kérdés


Hármas. Nem vagyok házas de ne zavarjon 😄

2017. dec. 8. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol irtam hogy házas vagy?😂😏😏😏
2017. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Abból következtettem mert azt írtad nekem be jön a csaj ..
2017. dec. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!