Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan kezelnétek hogyha a fiú akivel 1 hónapot jártatok kiderülne hogy csak szexre kellettél neki és most szabadulna tőlem?

Figyelt kérdés
Azt akarom hogy megmaradjon a méltóságom nem akarok hisztit , még nem szakítottunk de nagyon hanyagol szerintem csak azért kínoz hogy én mondjam ki..mit tegyek ? sajnos beleszerettem nem tudnám bántani de nagyon fáj amit csinál.lehet hogy már titokban van is neki valakije ezt csak sejtem. Annyira kivagyok...
2017. dec. 9. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy csak szexkapcsolatot akartam, de nem teljesít valami fényesen. Úgyhogy inkább maradjatok barátok. :)
2017. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az elején is leszűrted a viselkedéséből,hogy nem barátnőjeként kezel,tehát nem vállal fel.A jelek ott voltak,de benned erősebb volt a reménykedés.Most ennek a következményével szembesülsz.Ha eddig becsuktad a szemed,most nyisd ki!Látni fogod,hogy valahol te is kicsit hülye vagy.Szóval nagy levegő,aztán megmondod neki,hogy úgy érzed,nem vagy neki fontos,ezért tovább lépsz.Az ömbecsülésed szempontjából ez a járható út szerintem.
2017. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Ez csak nehezebb lesz ennél, minél tovább vagytok együtt, minél jobban megszokod, megszereted, annál jobban fog fájni.

És hát nem tudom ki hogy van vele, sokkal könnyebb feldolgozni és túllépni, ha te vagy az aki kimondja a szakítást.

Én a volt barátommal amikor szakítottam tök könnyen túl lettem rajta.

Aztán úgy alakult, hogy egy idő után újra összejöttünk.

Akkor később ő dobott ki és nagyon szenvedtem, sértette az egómat is rendesen.

Inkább te tedd ki, ha biztos vagy benne, legyen méltóságod és hagyd ott.

1 hónapon annyira nem nehéz túllépni szerintem, később rosszabb lenne.

Főleg ha szerinted van is valakije.. Én bottal sem piszkálnám meg, ha mást is dugna mellettem.

2017. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már régebb óta ismerem és nagyon tetszett Mindig, 1 hónapja vagyunk együtt de 2 hónapig "udvarolt" eleinte nem is hittem el hogy most tényleg engem akar..jo pasi hogy a fene vinne el..folyton arra gondolok mit szúrtam el - valami gusztustalant talált rajtam? Miért változott meg ez az egész hirtelen..a szex szerintem jó volt neki is mert azért jó pár alkalom volt..de akkor miért? Arra jutottam végül hogy lesz.rom , nem fogom keresni aztán meglátjuk.
2017. dec. 9. 20:36
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Gyáva nyúl vagy! Mondd meg neki h nem volt vele jó a szex és találtál mást!
2017. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!