Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Munkahelyi flört viszonnyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi flört viszonnyá alakult, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szoasztok! Elég szar helyzetben vagyok, sőt tudom, hogy én is egy szar alak vagyok meg a kolléganőm is, így kezdeném a sztorit. 23F vagyok, ő 28N, egy helyen végzünk szellemi munkát egy éve, mikor először idejöttem is éreztünk valami vibrálást egymás között a levegőbe, de mivel mind a kettőnknek csak “szüneteltett” kapcsolata volt és megjavulni látsztottak a dolgok így elengedtük az egészet. A jelenlegi szitu kb. 2,5 hónapja tart és eléggé erdurvult a helyzet, ugyanis elkezdtünk flörtölni, amiből elöször csak egy baráti puszi lett, mail chat, aztán csók, messengeren üzenetek egész nap, egyre vadabb csókolózàsok lebukás veszélyes helyen, aztán rendesen olyan dolgokról beszéltünk mennyire jót sz__elnénk már és ez is igazából megtörtént majdnem, az idő híján egy nyalás/sz__ás történt. És most van a ràeső hétvége. Kicsit összezavarva érzem magam egyszerre nagyon jól és nagyon szarul. Ugyanis mind a kettőnknek több éves párkapcsolata van, én amikor ez az egész elkezdődött rá egy hónapra kilèptem az amúgyis megszokássá vált és rossz kapcsolatomból, ő viszont jelenleg is együtt van a csávójával és itt jön az, hogy miért ilyen szar ez a helyzet. Nagyon sokszor átbeszéltük, hogy pont emiatt abbahagyjuk, de mindig csak durvább lett. Elmondása szerint a csávót szereti, jövőre akar elköteleződni és akár családoalapítani, viszont a csávó egy éve sem volt erte vevő elvileg ezért voltak összeveszve, egyszerűen megszokás náluk az egész, múltkor mikor beszéltünk ilyen témáról (mert sajnos erről is sokat beszélünk) azt mondta talán csak fél kilèpni ebből az egészből, de amúgy nagyon jó minden csak nem boldog, nem èrzi magát mellette nőnek, igazából pont mint az én kapcsolatom amiből alig mertem kilépni és ez adott energiát. Na most mivel ha nem vagyok a közelébe vagy kicsit nem figyelek rá szomorú, folyton írja hogy mennyire imád, hogy kíván és mikor ha csak egy puszit is adok bizsereg mindene én egyszerre érzem magam királynak és egy utolsó senkiházinak mert úgy gondoltam eddig, hogy soha nem lőnék házi nyúlra... és itt vagyok ebben a helyzetben. Kilépni nem tudok ebből, mert nem bírjuk egymás nélkül (próbáltam), tanácstalan vagyok. Nem fogom választás elé állítani, egy értelmes nőnek tartom és nem hiszem, hogy egy családalapításba meg közös házvásárlásba belemenne, de nyilvàn nem mondhatom azt egy negyed éves viszonyra hogy én akarok lenni ez a személy mellette. Szerintem nem sok kell a szerelemhez és tanácstalan vagyok. Nem az olvasóktól várom a megváltást, se a kritikát (bár azt biztos kapok, jogosan), leginkább az érdekelne hogy külsősként ezt ki hogy látja, volt-e már valaki ilyen helyzetben, meddig lehet ezt húzni? Összejàrunk munka után, előtt? Annyira nem tudom most ezt így elképzelni... és tényleg egyszerre érzem úgy, hogy ez az ember a zsánerem, annyira mindenben passzolunk és talàn éppen ezért foglalt, még ha egy balfék is a párja, van neki... ezért kicsit undorodom is magamtól amikor ezt végig gondolom, ezért is írtam talán ide.

2017. dec. 17. 17:27
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
UI.: telefonról írtam kicsit összetömörítve és így utólag átolvasva talán annyira nem is összefüggőek a mondatok. De a dolgok bennem sem azok így ennek okán ezt nézzétek el nekem, köszönöm.
2017. dec. 17. 17:30
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Az értelmes nő az hol van ebben a tortenetben? Itt csak egy kapcsolatfuggo rinyat latok, akinek csorompol a biologiai oraja a fuleben, es ezert nem tudja, hogy epp melyik f-aszt jarassa magaban tobbszor... benned meg latok egy kis remenyt, te meg gyerek vagy szinte. O mar ilyen marad. Teljesen alkalmatlan egy komoly kapcsolatra. A legjobbat akkor tenned vele, ha beiratnad egy terapiara, hogy rajojjon, hogy miert tartja ennyire ertektelennek magat.
2017. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Te jobban akarod ot mint o Teged:-(

En nem vennek merget arra, hogy nem kezd hozza a csaladalapitashoz.

Nem bantasbol irom.

Nem veletlen, hogy Te kileptel. Es az sem veletlen, hogy o nem lepett ki....

2017. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Addig lehet ezt bírni amíg valamelyiktek párja rá nem jön, aztán majd kiderül ki kivel van valójában.
2017. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy jobban akarnám. Elvileg 7 éve van együtt a palival és soha nem csalta meg. A sztoriból nem derül ki, hogy ki milyen, emberileg sem a korból. Hasonló esetekre lennék kíváncsi, hisz nyilván senki nem fog ebbe a “szarságba” úgy belelátni mint én... tudom, hogy gáz a helyzet.
2017. dec. 17. 17:36
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Jó nagy kq.a a nő.


L

2017. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tartottam komoly embereknek azokat, akik családalapításon gondolkodnak közben pedig szó nélkül lepippantják a kollégát.

Az ilyen általában összehord A,B variációt majd csinál egy C-t.

Kimókáztad magadat, de én a helyedben tisztes távolban maradnék az ilyen emberektől, ha csak nem akarsz egy kis ágytornát, de az írásodból úgy tűnik, hogy nem arra gyúrsz.

Amúgy vannak a férfiaknak is társadalmi dogmáik, de a nőknek is akad. Az egyik, hogy 28 évesen ne már 23 éves srácokra utazzon valaki.

2017. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem derül ki emberileg, hogy milyen, csak te még nem látod a rózsaszín ködtől...
2017. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te szerelmes vagy belé, kívülállóként mi nem fogunk tudni egy teljesen más személyiséget belelátni - pont azért, mert nem vakít a köd. Sokkal jobb lesz neked, ha távol maradsz az ilyen jellegű emberektől.
2017. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hmmm ezek alapján annyit tudok mondani, hogy meg akarom d**ni, a többi egyelőre nem érdekel. Ő tette fel a kérdést, hogyha megtörtént és ebbe belemegyünk, utána nem rázom le? Mert nem csak arra kellek.... ezek alapján úgy gondolom, hogy de, és igen van egy ilyen rózsaszín köd de ezeknek nem fogok tudni ellenálni... meg amúgy nem is akarok, csak szarul érzem magam közben.
2017. dec. 17. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!