Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyi flört vs 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi flört vs 3 éves párkapcsolat. Elment az eszem?

Figyelt kérdés

Elég nehéz erről így karácsony előtt beszélni. Picivel több, mint három éve élek párkapcsolatban. Hogy boldog e…. elgondolkodató. Inkább több az olyan pillanat, amikor csak vagyunk… nem történik semmi extra. Az egyetemi éveim alatt elég sok sráccal randiztam, de ő akivel már eljegyeztük egymást mindenben az első nekem. Nem is bánom( ….) azt hiszem. Ám lehet, hogy egy kicsit bestresszeltem. Biztos, hogy szeretem, csak most ez az érzés valahol nagyon mélyen van…és nem nagyon tudom fellángoltatni…ha lehet ezt így mondani. Mind a hétköznapi dolgokban, mind a hancúr során. Nem indulok be, nem mozgatja a fantáziámat, idegesítenek a hülyeségei,egy csomó mindenben nem értünk egyet. Láttátok „Az a bizonyos első év” Című filmet?.... hát detto… nem tudom, hogy a miénk hogy fog véget érni…de nagyon hasonlítunk a filmbeli cselekményre.

Jó a munkám… és van egy pasi, aki kicsit idősebb nálam. Persze szerintem ez ilyenkor már nem osztszoroz. (én 23, ő 33) Nem is ez a lényeg. Kialakul valami köztünk… kipp kopp sms-ek. céges levelezésekből kiváló magánlevelek… apró kis szmájlik, futó pillantások stb. Még nem dolgozunk egy irodában, de lassan az ő részlege is beköltözik hozzánk, és akkor nem tudom mi lesz.

Annyira izgatja a piszkos fantáziámat, hogy vajon milyen lehet vele… Legszívesebben egész nap flörtölnék vele….és nap végén az ágyamban kényeztetném DE ilyenkor egyből bevillan, hogy itt a párom, a vőlegényem, akit szeretek, csak most mélyponton vagyunk, elég mély…. ponton, és ha van kiút, feladnám a biztost, a jót, a bizonytalanért? De közben meg akárhányszor összefutunk, mindig összerándul a gyomrom, és lány létemre olyan kanos vgyok, hogy alig bírom magam visszafogni. Nem csinálhatom ezt. Ugye ez csak átmeneti?

Nagyon szeretek flörtölni, szerintem az nagyon jó dolog. Semmi rossz nincs benne, növeli az önbizalmat, és jókedvre derít. Talán ez még nem megcsalás.

viszont úgy érzem becsapom a párom. De nem akarom. De közben meg bennem van, hogy vajon 3 év után kellhetek e valakinek? vagy már beállhatok az „asszonyok” sorába…. :/

eldobom az agyam komolyan mondom…

Állítom, hogy egy igazi szßrházi ez a delikvens kolléga… de akkor is kívánom. csak testi vonzalom, és már rögtön itt a fékező tényező… 3 év… hosszú idő…


2013. dec. 20. 23:27
 1/8 Zakathol ***** válasza:
A kapcsolatotoknak vége. Akár vőlegény, akár nem, akár szereted, akár nem. Ennek annyi.
2013. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noydra ***** válasza:

Ha már ennyire a másik kell...

Nem jósolok semmi jót.

2013. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem is érdemelsz jobbat egy sz^rházinál. Te is az vagy.
2013. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több pontos is el van ez b.aszva.
2013. dec. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem szeretsz te senkit
2013. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem hangzik túl jól. Nem vagy már szeleburdi, tapasztalatlan kamaszlány, akit a hormonok irányítanak, kicsit magadba kéne nézni és eldönteni, mit akarsz, és mit bírsz. Utóbbit azért, mert hiába döntöd el mondjuk, hogy a párodat választod, ha nem tudsz mellette megmaradni, annyira hajt a véred.

Ennyiből és kívülállóként nem lehet megállapítani, hogy van-e jövője a kapcsolatotoknak, ha elmúlik ez a fellángolásod, de nagyon úgy tűnik, hogy nincs, főleg az alapján, hogy idegesít, nem izgat fel, stb.

2013. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:

nagyon sokan mondanak most neked nagyon csúnyákat, de én értem miről beszélsz. nekem egy 2 és fél hónapos kapcsolatom van jelenleg, és fél éve volt velem ugyan ez az érzés 1 jó bő hónapra. utána egyik napról a másikra elmult ez az érzés amit igazából nem is értek mért volt mert boldog vagyok a kapcsolatomban :) nem tudom ez nálatok hogy lesz, de én jól jöttem ki belőle :)

19/F

2013. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
előző vagyok... 2 és fél ÉVES ! :)
2013. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!