Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Párkapcsoltatban élek ami az elmúlt időszakban egyre rosszabb(sok veszekedés és mintha már nem szeretném úgy mint az elején).A munkahelyemen vagy egy kollégám akivel elég jóban vagyunk.Napi szintű a kapcsolatunk.Munkahelyen mindig megkeres még ha 5 percre is de mindig odajön hozzám.Piszkálódik,érdeklődik hogy mi van velem,kicsimnek életemnek stb.nevez.Hétvégén amikor nem dolgozunk és nem találkozunk szinte egész nap beszélünk messengeren.Jól esik a törődés.Neki nincs senkije csak szexpartnere.Mindig zavarba tud hozni a bókjaival:)

Nem tudom hogy mi ez de nagyon jól esik:) Nem tudom hogy azért van e,mert elég szar a párkapcsolatom vagy tényleg van köztünk valami...

Köszönöm a válaszokat és ha lehet a bunkók kíméljenek.



2017. nov. 11. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik lehet.

Melyik volt előbb? Hogy rossz lett a kapcsolatod, vagy képbe került ez a munkatárs?

Először próbáld meg helyrehozni a kapcsolatodat, ha nem megy, szakíts.

2017. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először a kapcsolatom ment tönkre.
2017. nov. 11. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:

# 2


Lohol a kecske a káposzta után, mert a gazda nem figyel rá;)

2017. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem fogja megjavítani a kapcsolatod a pároddal. Vagy tegyétek rendbe vagy váljatok szét.
2017. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet, a másik nő nem is csak szexkapcsolatnak gondolja a kapcsolatukat, csak ezt etette be veled a pasi. Bár ez sem javít a helyzeten, sőt.


Mit gondol komolyan? Hiszen semmit sem ígért. A semmit nem nehéz betartani.

2017. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha elromlott a kapcsolatod, akkor miért vagy még benne? Próbáltál javítani a dolgon? Van esély a javulásra? Ha nem, akkor hagyd az egészet, mert a magad, de főleg a másik idejét rabolod.

Ja, azt látatlanban mondom, hogy ez a srác nem százas, és ezt negatívan értem. "Kicsim" meg "életem"? :D Komolyan, ez vagy bolond, vagy téged néz annak. Talán mindkettő.

2017. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!