Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes megbocsátani egy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megbocsátani egy 1 éves kapcsolatban a megcsalást, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Fél éve történt, a nővel 2 hónapig volt együtt legalább.

Igazából nagy eséllyel nem fogom megbocsátani, csak azért kérdem, mert amint szembesíteni fogom ezzel, azzal fog jönni, hogy nem szabad a múlttal foglalkozni és hülye vagyok amiért ezen fennakadok és a semmin problémázok és úgyse találok még egy ilyen férfit...

Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről a szituról.


2017. márc. 31. 12:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Milyen ilyen ferfit? Gerinctelen feregbol van egy rakas, talalsz siman ilyet meg :D De nagy esellyel jobbat is. En el sem gondolkodnek azon, hogy megbocsassam.
2017. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Minek kéne neked még egy ilyen férfi?
2017. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarnál még egy "ilyen" férfit találbi? :D monnyad neki, hagy akadjon ki
2017. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a választ tudod a kérdésre. :) Találsz ezerszer jobbat, akinek te jelented a világot majd!
2017. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem bocsátanám meg és a magyarázkodását sem hallgatnám végig
2017. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben azonnal szakítanék

egy ilyen patkányt ha nem fogsz ki azzal csak jól jársz...


24F

2017. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
12%
Nem érdemes, mindig ott lenne a tüske. Fogsz jobbat találni, aki úgy tud csalni, ne tudjál róla és akkor boldog lehetsz.
2017. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehat 12 honapbol 4 honap utan mar tobb honapos viszonyban csalt teged. Egyaltalan minek pazarolni az idodet szembesitesre? Az ilyennel annyi tekintettel kell lenni, amennyivel o volt rad. Nullaval. Nem is ertem, hogy eddig miert maradtal vele? Ha meg azzal jon, hogy nem talalsz meg ilyen ferfit, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy nem akkora kulonlegesseg hazug g**ciket talalni a mai vilagban :"D.
2017. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

#7

Csöbörből vödörbe, ez aztán a jó tanács.


Kérdező nem érdemes.Aki a köztetek lévő problémákat megcsalással oldja meg, az nem érdemel megbocsájtást.Találhatsz jobbat, de a számuk egyre csökken.Nagyon óvatosnak kell lenned.

2017. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Összepakoltam a cuccaim, nemsoká elmegyek. Meglepődik majd, ha hazaér és nem talál se engem, se a cuccaim.:) Azért maradtam eddig vele, mert erre csak ma hívták fel a figyelmem, bizonyítékokkal együtt.

De most jön a vicces rész: közben az apja kirúgta őt a melóból a megbízhatatlansága miatt, konkrétan csütörtökig dolgozik még vele, utána mehet amerre lát.

Hát ez most nem az ő időszaka lesz..

2017. márc. 31. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!