Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem érti, hogy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti, hogy számomra ezek nem a megcsalás kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés

Lehet úgy párkapcsolatom,hogy nem tartok semmit megcsalásnak csak és kizárólag a szexet. Semmi mást. Nálam a csók, hogy valakivel közeli barátok és szoros kötelék van köztük sokszor találkoznak stb. Nem zavar,nem megcsalás. Így az sem ha valakit megölel ,megpuszil. Az orál-szex-tapogatás mindenhol- az már az. De semmi más nem.


Ezt a mostani férfi akivel ismerkedem..nem akarja elfogadni. Mondtam neki,hogy nem csalom meg a barátomat. Hűséges voltam mindig az exemhez. De miért olyan nehéz akkor ezt elfogadnia? Nincs is akadály előttünk. Már tulajdonképpen együtt vagyunk.


(Szeretem ezt a férfit. Nagyon. És szeretnék vele maradni. Másra nem is vágyom. )


Nektek mi számít megcsalásnak? És miért?


2017. dec. 23. 16:05
1 2
 1/19 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Te meg értsd meg az, hogy a legtöbb ember számára a csók is megcsalás. Az ölés meg a puszi az nem az, de egymás simogatása és fogdosása esetleges szexuális izgatása már megcsalás. A csók pedig egyfajta szexualitást kifejező cselegedet. A barátaim megölelem esetleg megpuszilom de nem csókolgatom össze se a száját sem pedig más testrészét. Ha szereted a férfit akkor meg alkalmazkodjatok egymáshoz és ne csak a saját elgondolásod kövesd. Mert a végén beleesel abba a hibába, hogy szakít veled, mert te épp nem magcsalásból de csókolózgatsz valami fiú haveroddal.
2017. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Megcsalás minden olyan tett, amit a pároddal kéne csinálnod, de más, itt pl. férfival csinálod.
2017. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

A csók sokkal intimebb dolog, mint a szex! A pasid a szemed láttára lesmárolná a "legjobb barátját(nőt)", te pedig szó nélkül tűrnéd?

Az ölelkezés, puszi, találkozás teljesen rendben van. Talán jobb lett volna ezt a legelején tisztázni.

2017. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Tehát, ha valakibe totálisan beleszerelmesedik, de nem fekszenek le, akkor az nem megcsalás nálad?
2017. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha én ismerkedek valakivel,még véletlenül se ilyen témákról beszélek első körben,ha meg ez miatt ellentét van már most,akkor kuka.
2017. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elfogadom az ő nézőpontját is. Megértem őt. És nem is rugózom rajta mivel eszembe se jutna megcsalni. Sosem léptem még félre. Nem lennék rá képes. Tükörbe nem tudnék nézni.


De mégis hogy akkor miért baj neki,hogy kicsit màshogy látom azt nem tudom?


Az érzelmi megcsalás nem megcsalás számomra. Az érzéseit nem irányíthatja. Ha valaki mást szeret akkor elválnak útjaink..nyilván. Nehéz lenne, de nem hibáztatnám,nem megcsalás. Én viszont nyilván már nem lennék fontos.

2017. dec. 23. 16:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk tulajdonképp. 3 hónapig csak találkozgattunk. Aztán kezdett csak komolyra fordulni. Komolyabban erről csak mostanában kezdtünk el beszélgetni.
2017. dec. 23. 16:25
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem zavarna. A csók nem megcsalás. Nyilván fura lenne ha szemem előtt történne. De ha véletlen elcsattan egy csók. Az nem lenne baj.
2017. dec. 23. 16:26
 9/19 A kérdező kommentje:
Pl egy buliban vagy ha valakivel jóban van nagyon és olyan szituációban voltak,hogy adta a helyzet...és megcsókolták egymást. Ez nem megcsalás.
2017. dec. 23. 16:27
 10/19 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom. Az ölelkezést,puszit a férfiak 99%-a nem tolerálja ha van párja. Ahogy pl a férfi barátokat sem.


Ezért írtam csak ezt.


Találkozgatások. Áh tapasztalat. Ha kapcsolatod van le minimalizálod mindenkivel a kapcsolatod. Ha valakivel picit több időt töltöttem vagy ilyesmi..akkor már baj volt. És ezt gyakran hallottam mástól is.

2017. dec. 23. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!