Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A telefonszex a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telefonszex a megcsalás kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a barátommal ,kb.3 havonta találkozunk. Később kiderült (véletlenszerűen) részegen felhívott egy telefonszolgálatót. Akkora számlát csinált, hogy az szembetűnő (több mint 100 ezer ft, csak külföldön).A lényeg, hogy állítása szerint csak flörtvonal volt és muszáj volt valakivel beszélgetnie. Még ha telefonszex is lett volna az nagyon súlyos?Hogy lehet erre reagálni?
2007. dec. 5. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
részegen. távkapcsolatban. egyszer biztos hogy megbocsátható bűn. bár az érdekes, hogy nem téged hívott fel... mindegy, én a helyedben nem haragudnék rá nagyon. de te döntöd el, szerinted mi a megcsalás, és mi nem, nem törvény írja elő.
2007. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez nem meríti ki a megcsalás fogalmát. Csak arra vigyázzon, ne szokjon rá. Olyan az a telefonszex mit az önkielégítés, csak közben valaki folyton belebeszél :D
2007. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Attól függ, hogy a kapcsolatotokban milyen szabályokat fektettek le! Nem hinném,hogy ez megcsalásnak számítana. A másik, hogy elég ritkán találkoztok, akkor valahol érthető hogy kielégülésre kényszerül. Csak ne kapjon rá, akkor nem szabadul meg tőle. Szerintem hiányzozhat neki a nő, az intimitás,ha már hangra begerjed. Többet kellene törődnöd vele. Pl. én távkapcsolatnak ezért se lennék híve. De ez nem rólam szól, rólatok. Kitartás!

2007. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!