Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy félre értettem a viselkedését? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok.Két hónapja megismerkedtem egy nálam nyolc évvel idősebb fiatao férfival.Hetente egyszer találkoztunk eddig egy közös csoportban,aminek ő lett a vezetője.

Nagyon kedves volt velem és előzékeny.Sokat szokott bámulni,ha magyaeáz valamit mindig engem néz meg úgy alapból is.Figyelmes velem.Mások is észrevették,hogy tetszünk egymásnak.

Ma először kettesben maradtunk,mert a csoportból csak mi ketten mentünk jelentünk meg a találkozón.Pár percig beszélgettünk,aztán hazaküldött!!!!(Mivelhogy ő még meg kell írjon ma éjsszaka egy mesteri dolgozatot vagy mit és úgyis csak mi ketten lettünk volna)

Hát éppen az! Ő ezek szerint mégse várta,hogy kettesben maradjunk.Nem értem.Mit jelentsen ez?



2017. nov. 12. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:

*fiatal

*magyaráz

*éjszaka

2017. nov. 12. 19:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki bámul, az még nem jelenti azt, hogy dugna veled, vagy, hogy egy sírban akar majd veled feküdni.

Melyik kapszulát választod?

A pirosat? Vagy a kéket? -.-

2017. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Benézted.
2017. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kék visszavisz a Mátrixba. Holnap reggel felébredsz az ágyadban, és nem emlékszel semmire. Az életed megy tovább a régi "normális" kerékvágásban.


De ha a pirosat választod, az életed már soha nem lesz az, ami régen volt. Kilépsz a Mátrixból, és megismered a Valóságot!


legyen a kék bélànak is az a kedvence..ismerjük meg a valósàgot..ne csak àlmodjuk az életet hanem éljük

2017. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kén_ ***** válasza:

Azt jelenti, hogy felelősségteljes. Ebből leszűrni, hogy félreértetted nem több, mint balgaság. Lehet, hogy tetszel neki, de csak ezért hagyjon ott csapot-papot, mert kicsit kettesben maradtatok? Mosolyogj rá, szemezz vele. Ha nem lép, akkor meg nincs miről beszélni.


21/F

2017. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!