Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 3 eve vagyok egyutt a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve vagyok egyutt a baratnommel. Ezalatt az ido alatt szinte rendszeresen beszelt titokban az exevel. Miért?

Figyelt kérdés
Nyilvan tole kene megkerdezzem, de nem tudott ra ertelmes valaszt adni. Nektek mi a velemenyetek? Kb 1 honapig voltak egyutt, nagyon fiatalok voltak, (14-15) tehat nem volt ott nagy szerelem. Eltelt 5 ev, , velem van 3 eve, de most derult ki hogy szinte rendszeresen beszelgetnek facebookon, es volt olyan is, amikor elutaztam, es szo szerint este 10tol, hajnal 5ig beszelgettek telefonon, szexualis dolgokrol is. Kuldott magarol pucer kepeket is a baratnom, tobbszor is. A kapcsolatunk elejen, egyszer ketszer eszre vettem hogy beszelgetnek, ez nagyon zavart, ezert kertem a baratnomet tobbszor is h ne beszeljen vele. Megis megtette, rendszeresen. Mindezt egy erosen ittas allapotban vallotta be. Masnap jozanul is rakerdeztem igaz e , de nem tagadott semmit. A beszelgeteseket rendszeresen torolte... Velemeny?

2017. dec. 29. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Gáz
2017. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
" A kapcsolatunk elejen, egyszer ketszer eszre vettem hogy beszelgetnek, ez nagyon zavart, ezert kertem a baratnomet tobbszor is h ne beszeljen vele." No itt Btad el a dolgot. Ezért!!
2017. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 fiatal voltam, tapasztalatlan es buta!!! Abban a hiszemben voltam, hogy ez nem normalis, ha exel beszelget
2017. dec. 29. 19:57
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gáz, hogy beszélgetett vele, hanem hogy titokban csinálta, ráadásul intim képeket küldött magáról. Én ezért szakítanék.

Bízni nem tudnék már benne, az tuti, mert ha 1 évig titkolta és nem tisztelt meg, később is így lenne, a meztelen képekről meg ne is beszéljünk, nálam ez már átmegy egy határon..

Persze a Te döntésed, mit csinálsz, de titkolózni csak az szokott, akinek oka van rá.


25N

2017. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is úgy tűnt az írásod alapján hogy egyszerűen barátok maradtak. Na de az intim kép, meg a hajnali ötig, szexről? Na, hallod ez gáz.
2017. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen kis kva. Páros lábbal rúgnám ki.
2017. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Surun beszeltek olyanrol is, hogy talalkoznak egy szex erejeig. Tudtommal ez meg nem tortent meg
2017. dec. 29. 21:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ömm, és miért nem dobtad ki azonnal? Nem értem.
2017. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

enyém is ezt csinálta


szerinte tök normális


már kivan a tudatom vele megbolondulok

2017. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki másnak nem küldözgetek pucér képeket magamról, kivéve a páromnak. Ez túlmegy a határon, amit ő csinált.
2017. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!