Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy családfő (35), akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy családfő (35), akivel a nyáron egy buliban csókolóztunk és az ágyban kötöttünk, ki. Nem szeretkeztünk, mert még szűz voltam és nem akartam bevállalni. Folytassam?

Figyelt kérdés
Azóta beszélgetünk és jól elvagyunk. Tudom, hogy nem szép dolog, de őt nem érdekli a családja szempontjából, hogy nekem úgymond udvarol. Nem tudom visszafogni az érzéseim, a személyisége tetszik nagyon. És ilyen kalandokat nem kizárt, hogy bevállalnék még vele. Szerintetek ez mennyire kivitelezhető, úgy hogy felesége van. Az ő szempontjából ez nem akadály, viszont én elég rosszul érzem magam ha a nő helyébe képzelem magam, mégis szeretném. (L/18)
2018. jan. 7. 23:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Ha ürítőtartály akarsz lenni, akkor hajrá.

Ha annyira nem érdekelné a családja, akkor már elhagyta volna őket.


22/N

2018. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

A személyiségét abból tudod leszűrni, ahogy a családjával viselkedik. Amit te látsz, valószínűleg színház. Mi fogott meg? A hűsége, korrektsége, élete fontos kérdéseihez való hozzáállása? (Lásd, őt nem érdekli, hogy házas..)

Ha sz.r a kapcsolata, azt nem egy 18 éves lány szédítésével kell kompenzálni. Úgy gondolom, hogy felnőtt, érett férfi nem így viselkedik, nyilvánul meg hasonló helyzetben.

Az, hogy jól eldumáltok édes kevés.

2018. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hozzászóládaitokat és meglátásaitokat! Látom benne az igazságot. Csak ebben a korban sajnos elég sok befolyás éri az embert és sokszor letér a "helyes útról". Csak hogy tisztázzam, én kettőnk között nem kapcsolatra vagy szerető viszonyra vagy bármi egyébb ilyesmire gondoltam. Hanem maximum pár csókra, kavarásra.
2018. jan. 7. 23:13
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Tudom, hogy ez most ilyen idióta klisének fog tűnni, de tegyük fel, hogy te kerülsz a pasi feleségének helyébe. Elkorcsosult a világ és senkit nem érdekel mit tesz meg másokkal, akik sosem ártottak neki, de azért mégis ez kéne, hogy legyen a helyes viselkedés.. én eleve sosem mennék bele ilyen helyzetbe, márcsak két dolog miatt sem. 1) szeretek nap végén tükörbe nézni 2) hiába gondolsz te "csak" pár csókra, remélem kimondatlanul tisztában vagy vele, hogy neki mire kellesz.
2018. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Az ostoba embernél rosszabb, amikor egy ember tudja, hogy ostobaságot csinál, de mégse tesz ellene semmit. Szerintem állj oda a tükör elé és dicsérd még magad, hogy 18 évesen ott tartasz, hogy egy 35 éves, családos férfival "kavarsz"! És ne aggódj, nem sokáig lesz csók, hamarosan lesz több is, de majd azt is megmagyarázod...egy újabb befolyással több lesz csak!


Nőj már fel és viselkedj felnőtt, felelős ember módjára!

2018. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Ha csak ismerősök maradunk akik néha beszélnek, az úgy helyes szerintrtek?
2018. jan. 7. 23:27
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Ja, mert ő szerinted megélegedne csak ennyivel?
2018. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén mi értelme lenne?
2018. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Cuppanj le róla,légy te az okosabb!

Keress korban hozzád illő fiút.

2018. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Valószínüleg semmi. De érzek egy minimális vinzódast hozzá már csak barati szempontbol is. Vagyis ezt úgy értem, hogy jó vele beszélgetni meg esetleg tanácsot kérni.
2018. jan. 7. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!