Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy látja dolgot! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy látja dolgot! A szituácio a következö van egy pár és mind 2. szüzek, a lány születése ota vallásos, a fiu azota miota megismerte, de elötte elmészkált a haverokkal ide oda bulizott és berakott egy kotont a pénztárcájba?

Figyelt kérdés
és ezt a kotont fél év után látta meg a barátnöje és nehezményezte hogy miért nem modtam el ezt eddig neki?azt hiszi megcsalom. Szerintetek ezt tényleg elkellet volna modjam hogy van nállam egy koton amikor még énis sokszor el is felejtettem mivel a cibzáros részében volt amit nem nagyon nyitogatok. Ja és még min 2 szüzek csak házasság után lehet valami a közösen megbeszéltek alapján. Szerintetek jogos a lány kiakadása és hogy már nem bizik ezek után a fiuba ugy?(hit gyülekezetébe jár a lány ) de én attol a helytöl irtozok

2017. dec. 30. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezért nem kell vallásos szűzsárkányokkal össze jönni.
2017. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Hát ez érdekes.

Jehova tanúi vagytok?

2017. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én reformátusokhoz járok
2017. dec. 30. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Vezekelj, gyónd meg bűneid, fiam, és Isten újra kegyeibe fogad!
2017. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ő?
2017. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem itt nem az a lényeg ki hova jár de ö hit gyülis ahogy a kérdésben már korábban irtam
2017. dec. 30. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem számít el kellett volna-e. Hanem, hogy tudjátok megbeszélni. Legyetek nyitott szívűek. Bízzatok egymásba. Bennetek is meg van a végtelenül és feltétlenül szerető isten.

Menj el s nézd meg mit szeret párod. Még ha a butítás fertője is, ha sorok mögé tudnátok látni, gyönyörű dolgokat lehet onnan hallani, tanulni. Még ha néha olyan badarságot is mondanak, hogy isten tud nem szeretni, van büntetés, van mitől; és érdemes félni, stb.


Ha úgy érzed tudnék segíteni, írj rám.

2017. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

1. Ha csak házasság után lesz szex, minek az óvszer a táskába. Vagy felkészülsz minden eshetőségre, hátha valakivel összejön közben valami?

Én sem bíznék meg benned többet.

2. Vallásos lettél,m mert a lány is az? Ez csak álszenteskedés.

3. Hit gyüli nem vallás. Népbutítás, a helyedben messzire kerülném a lányt is meg a környezetét is!!!

Ha kicsit is tájékozott lennél menekülnél.

2017. dec. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A hitgyüli egy retek szekta.

Jobban tennéd, ha egy kis Zyklon-Bt engednél neki zuhany közben.

2017. dec. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A ciklon B az joo volt :D
2017. dec. 31. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!