Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm úgymond "jegyesével" lefeküdtem.. Azért mondom hohy úgymond jegyesével mert már össze is költöztek, és egy kisfiúk is született.. Nem sokkal utánna szakítottak egymással és a csaj nállam keresett társaságot elejében is de most kihasználtam.. és utánna mindkettőnknek bejött a dolog és még vagy 6x lefeküdtönk.. és most az illető fenyeget hogy mennyek a pokolba és hogy megtalál, stb és az a durva hogy ismerem az illetőt és tudom hogy mit csinál ha valakit megtalál.. elég nagy hülyeség volt mostmár beismerem :D

2017. dec. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ha szakítottak és utána történt akkor az exnek pláne semmi köze hozzá. Nem tudom mennyire ismeritek egymást így irásodból kiindulva nem hiszem hogy jó barátok lennétek

Hagyjad forrogjon csak majd lenyugszik. Egyébként meg kettőn áll a vásár, csaj is ugyanúgy akarta. Szóval az ő elromlott kapcsolatukért nem téged kellene hibáztatnia, pláne ha utána történt a dolog.

Inkább saját magába kellene belegondolnia vajon valójában miért is szakítottak és mi vezetett ahhoz hogy utána nálad keresse a nő a vigaszt, legalábbis így gondolom

2017. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helyesen kisfiuk

Jó nagy görény vagy, remélem megtalál a felszarvazott pali.

2017. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, mi történt?
2018. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!