Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érdemes gyerek miatt együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes gyerek miatt együtt maradni?

Figyelt kérdés
Egy éve viszonyom van egy nővel.mondhatni fülig szerelmes vagyok bele.nem csak fellangolas :( de gyötör a lelkiismeret,mert most született gyermekunk a baratnommel.ugymond ,, baleset,, volt.eddig nem hagytam el a baratnom a közös hitel miatt.+most már ott a közös kisfiunk is.tobbszor próbáltam lezárni a szeretommel,de nem sikerült.szerintetek mit tegyek?szakitsak vele,vagy a fent említettek miatt maradjak vele? Egyébként a párommal soha sem veszekedunk,azon kívül hogy már más not szeretek(ami elég nagy gond),azon kívül semmi probléma nincs köztünk.mit kéne tennem? :(
2018. jan. 13. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
fejlövés.
2018. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Légy tisztességes, és mondj el mindent a párodnak. Erre valószínűleg ki fog dobni, te pedig összejöhetsz a másik nővel. Mindenki jobban jár.
2018. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Szegeny gyerek. Es akkor en vagyok az istankaromlo, ha a szaporodasi jogot bizonyos tesztekhez kotnem ki...
2018. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan dolog a kölcsönös szerelmen kívül, amiért érdemes együtt maradni. Inkább nőjön fel a gyerekem egy szülővel, mint egy hulladék kapcsolatban, rossz párkapcsolat példával.
2018. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De a mi kapcsolatunk nem rossz.latszolag probléma mentes.csak felbukkant egy nő,akit mindennél jobban szeretek.
2018. jan. 13. 20:23
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem rossz a kapcsolatod, csak már 1 éve mást szeretsz. Ezt mégis minek?
2018. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Itt már nincs se jó, se helyes döntés.

A "baleset" hogy történt? Álló fazzsal ráestél a barátnőd punájára és ijedtedben beleélveztél? Ugye, nem?

Akkor nem baleset.

Még ekkor is időben szólhattál volna, hogy úgy tartsa meg, hogy egyedül fog vele maradni. Te inkább hallgattál, végig csaltad a terhesség alatt, és most akarod otthagyni, mikor élete során a legkiszolgáltatottabb helyzetben van.

A közös hitel fele a tiéd, fizeted a gyerektartást, aztán a maradékból boldogan éltek majd a csajoddal. Egész odáig, amíg nem kezd el féltékenykedni a gyerek anyjára, és nem akar elmenni nyaralni.

Sok sikert!

2018. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden pasi qurva.
2018. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nyílván azért vállalta a gyereket mert bízik és szeret téged. Az elején kellett volna közölnöd vele ezt az egészet. Képzelheted milyen rosszul fogja magát érezni hogy bevállalt egy gyereket mert elég erősnek érzi a kapcsolatotokat erre te meglepi drágám bocsi de mikor gyereket csináltam neked véletlenül persze akkor már nem szerettelek. Szerintem rohadtul magába fog zuhanni a barátnőd. Nagyon tudom utálni az ilyen pasikat. Nem szép dolog az sem amit most írok de én pont szülés után nem hagynám el. Ha egy évet kibírtál hogy 2 nőt dugsz legalább egy kicsit bírj még ki. Habár magam sem tudom igazán mi lenne a helyes megoldás.
2018. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Maximálisan egyetértek!
2018. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!