Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire igaz megállapítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire igaz megállapítás a megcsalásról?

Figyelt kérdés

Ha összeköltöztek, és éjjel-nappal együtt vannak, közös életük minden részletét megosztják egymással, már nem olyan nagyon szükséges, hogy folyamatos párbeszédet folytassanak. Tudat alatt ezt úgy fogja értelmezni, hogy Ön unalmasnak tartja a nőt, akivel él. Ilyenkor, ha van más a közelében, akit látványosan érdekesnek, viccesnek és aranyosnak tart, akkor inkább vele fogja szívesebben tölteni az idejét.


Nekem szeget ütött a fejembe, igazából lehet benne valami, de nemigen voltak párkapcsolataim, így nem tudom eldönteni, vajon igaz-e, vagy sem. Megköszönném, ha Ti tudnátok, és zöld kézzel jutalmaznék!



#megcsalás #összeköltözés #hűtlenség #együttélés #félrekettyint #félrekefél #hova dugjuk a kolbászt
2018. jan. 13. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nőként az a véleményem, hogy nem szabad a másikat kisajátítani. Nem jó ha nincs a párnak külön töltött ideje, állandóan együtt vannak. Tudok olyan párt aki (férfi) emiatt dobta ki egy év után a barátnőjét, merthogy levakarhatatlan volt, lógott rajta állandóan mint egy kullancs.
2018. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyeske véleményében van igazság. Pl emiatt nem jó, ha egy pár egymás közelében, pl egy irodában dolgozik.
2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy párkapcsolatban a legfontosabb dolog, hogy egyik fél se szűnjön meg egyénnek lenni. Ne csak a Mi legyen, hanem Te és Én is. Sosem lesz működőképes az a párkapcsolat, ahol összenőnek.

Azzal sem értek egyet, hogy ha nincs folyamatos párbeszéd akkor megunják egymást. Ha a kapcsolat jó, és szerelmesek akkor nem fogják egymást megunni. Amíg szerelem van megcsalás sem lesz. Tehát a kettőnek semmi köze egymáshoz.

2018. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel a szerelem van és nincs megcsalás dologgal nem értek egyet. Egyik exbarátnőm is úgy csalt meg, hogy azt mondta belém is szerelmes, meg a szeretőjébe is.

Én is hiába vagyok szerelmes a páromba, ha neki már elég 2 havi 1 összebújás én meg a falat vakarom, létezik főleg férfiaknál a vágyak kielégítése ami nem jár érzelmekkel csak szex. És nem az a célom, hogy a páromnak rosszat okozzak.

2018. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a kisertes a megcsalas, hanem ha nem tudunk ellenallni neki.

Az, hogy idöt tölteni egy szimpatikus emberrel pedig nem megcsalas. De ez persze függ a szandekoktol es attol is, hogy a masik fel ezt hogyan ertelmezi.


Ha nem igen voltak Önnek parkapcsolatai, kedves kerdezö, örömöre szolgalna, ha kielegitene ama kivancsisagomat, hogy miert is keltette fel ez a különleges tema az Ön erdeklödeset?


Tisztelettel

Kavalier


P.S.: Örömömre szolgal, hogy stilusaval emeli ennek a forumnak a szinvonalat.

2018. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a folyamatok könnyedén megindulnak, de ha tudat alatt így is érzem, a következő önvizsgálat alkalmával (amit rendszeresen csinálok), amikor észrevenném ezeket az érzéseket, tudatosan tennék ellenük.


Nekem az a benyomásom, hogy a párkapcsolatot, sőt, a saját életüket is teljesen passzív szereplőként élik meg, elfogadják, hogy ez van, ők "ilyen típusok", nincs felelősségük, nem ők döntenek, nem tehetnek semmiről. Ez teljesen rossz. Aktívnak kell lenni, vizsgálni, megérteni, kifejezni, megbeszélni, dönteni, változtatni. Irányítani.

2018. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem nem csaltak meg tudtommal soha (idő se lett volna rá), így nem azért tettem fel a kérdést, mert gyakorlati haszna volna számomra. Olvastam cikkeket a megcsalásról, hogy milyen esetekben jellemző a nő hűtlensége, és ez volt az egyetlen olyan, ami embertől, vagyoni helyzettől függetlenül komoly fenyegetést jelenthet minden párra, amikor "ráunnak" egymásra, és másnál keresik azt,amit a kapcsolatban már nem kapnak meg. Örülök a sok jó válasznak és adtam a zöld kezeket!
2018. jan. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!