Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hogyan, mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan, mi alapján, milyen módszerrel lehet leginkább megállapítani egy párról, hogy mennyire alkotnak jó párt?

Figyelt kérdés
Egyszerre érzem azt a kapcsolatomról, hogy nagyon jók vagyunk együtt, egymásnak lettünk teremtve, mégis valamiért azt is érzem akár egyidejűleg, hogy nincs közös jövőnk. Megérteném, hogy félig jó pár vagyunk, azt érezném. De így...

2015. szept. 21. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miert nincs kozos jovotok? Fejtsd ki legyszives! N
2015. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül, hogy talán mégse ő az igazi, akkor az rég rossz.
2015. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen felmerül, akkor nem ő az igazi, ne csak félig legyen jó, azt bármi és bárki képes felborítani. Egy félig sült kenyér is ehetetlen, egy félig felfújt gumicsónak elsüllyed.
2015. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért, kedves első, mert folyton valami baja van velem. Valamiben folyton változnom kell és fejlődni valóm van, folyton valamit nem találok ki magamtól, nem érzek rá magamtól, nem érzem a finom árnyalatnyi dolgokat. És mindez persze az Ő megvilágításában tudom mondani. Én jól ellennék vele, de neki folyton valami rosszulesik, vagyis nem pont úgy, ahogy elképzeli. Én folyamatosan fejlődnmi próbálok, jbban odafigyelni rá, és a dolgokra, de... Az elfogadással gondjai vannak a páromnak, ez tuti. Csak kérdés, hogy akkor ezzel mit lehet kezdeni...
2015. szept. 22. 08:49
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, leírtad anyai nagymamámat, mai napig nem változott meg, és 77 évesen már nem is fog...

Neked meg nem fog jót tenni hosszú távon, ha meg akarsz egy ilyen embernek felelni, ő nem téged szeret, hanem egy képet magában, amilyenné téged formálni akar, de ez nem te vagy.

2015. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ne akarj megfelelni senkinek sem. Jogan mindig elmondjak nekunk a meditacio alatt. ' Engedd el a magadnak es masoknak valo megfElelest. ' Ezek olyan kis tipikus noi siramok. Ne foglalkozz veluk. Jo harmonikus a kapcsolatotok, ha csak ilyen kis problema van. A nok mindig ezzel jonnek, h talald ki a gondolatuk. Ez egyszeruen hulyeseg meg szerintem is.

Foglalkozz azzal, hogy jol erzitek Magatokat egymassal. Ennyi eleg! N

2015. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Attòl is függ szerinted mit kéne elfogadnia a párodnak. Ha pl azt hogy hűtlenkedsz, akkor megértem hogy nem teszi. De nem írtàl konkrét dolgokat. így nehéz vàlaszolni. Összességében, ha önmagad vagy, de meg akar vàltoztatni, akkor nincs közös jövőtök. A kompromisszum egy dolog. Magadat feladni megint más. Akkor a partner nem téged szeret, csak azt akivé tenni akar.
2015. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszoló, pontosan az a durva, hogy lényegében nincs semmi (szerintem) komolynak mondható bajunk, és az is inkább a barátnő részéről tűnik annak, de az ilyen apróságok annyira összegyűltek neki, hogy most mégis afelé sodródunk, hogy szétesik a párkapcsolatunk, mert nem tudunk egy szintet túllépni. Egyszerűen nem tud elfogadni, nem tud úgymond szolidaritást vállalni belem. Asszem, hogy már nem szeret, ez lehet a gond. És épp ez az érthetetlen és értelmetlen számomra, hogy amúgy szerintem tök jó párkapcsolatunk lehetne.


Kedves 7. megpróbálok tipikusabb példát hozni:

-Nem vagyok egy romantikus alkat, noha törekszek, de nehéz ez nekem, és bevallom, ezért kicsit mű is a részemről az ilyesmi.

-Hiányolja, hogy nem tudok elég kreatív energiát átcsoportosítani arra, hogy közös időtöltéseket agyaljak ki.

De hogy hétköznapibbakat és szőrszálhasogatóbbat vegyek: ha eszünk valamit kint, és mondjuk olyan helyen, hogy megmondják, hogy 4 perc múlva kész, lehet utánajönni, akkor én 4-5 perc múlva utánamegyek, de Ő elvárná, hogy kicsit felejtsem ott magam vele mondjuk egy beszélgetés közepén, s ráér az 6-7 perc múlva is. Pedig tuti, nem mondat közepén akarok elmenni, vagy két fontos mondat között.

2015. szept. 23. 14:41
 9/16 A kérdező kommentje:
továbbá az van, hogy mindig is az volt az elvem, hogy önmagam legyek mindenhol, mert akkor azért szeretnek meg az emberek, aki én vagyok. Ő is azért szeretett meg, de közben ilyen olyan okból azt hittem, és azt hitette velem, hogy én ilyen, vagy olyan irányba illik fejlődjek, hogy jobban tetszedjek neki, és mert azt hittem, hogy amúgy is olyanabb illene legyek. Aztán azon vettem észre magam, hogy félreértettem az egészet, és pont, hogy másfele lett volna jó változzak. Közben elfelejtettem, hogy nem is biztos, hogy az egy egyértelmű, objektív fejlődési irány, hanem meghasonulás önmagammal.
2015. szept. 23. 14:45
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem vagytok egymáshoz valók. Ha szeretne, nem találna mindenben kifogást, amit csinálsz. Egy embert nem lehet átváltoztatni, úgy kell elfogadni, ahogy van. Ő talán tökéletes? Nyilván Te is szeretnéd, ha sok mindenben nem olyan lenne, mégse macerálod állandóan. Keress olyat, aki úgy szeret, amilyen vagy.
2015. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!